We-Vibe

Erotické pomůcky We-Vibe Do sekce erotických pomůcek We-Vibe jsme pro vás vybrali nejoblíbenější kousky. Jsou určeny především pro ženy a páry. Tedy vibrátory pro ženy včetně podtlakových stimulátorů klitorisu ROMP a vibrátory párové. Zde musíme zmínit We-Vibe Chorus v TOP kvalitě a technologickém provedení umožňující úžasné párové hrátky. Pokud jste plánovali spíše nižší investici do zpestření svého sexuálního života, můžete se podívat např. do nabídky oblíbené české značky BOOM. Najdete tam hračky, které vám poskytnou spoustu potěšení za rozumné peníze. Je jen na vás, kam se vydáte.

Cena a dostupnost

Erotogenní zóna

Materiál


Napájení

Výrobce
další (7)

Pohlaví

Barva
Zobrazeno 1–21 z 100
Odpovědi na časté dotazy

Připravte si, prosím, číslo objednávky. Urychlíte tím vyřízení svého požadavku. S důvěrou se na nás obraťte. Na telefonním čísle 800 100 629 nebo na e-mailu obchod@sexshop.cz jsme připraveni vám pomoct. Společně přijdeme na to, co se stalo a dáme vše do pořádku.

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.