Vibrátory na klitoris

U spousty žen je stimulace klitorisu jistou a přímou cestou k orgasmu. Máte to taky tak? A chcete si to užít ještě víc? Vibrátorů na klitoris je spousta a s různými typy fungování. Ke stimulaci klitorisu mohou sloužit i masážní hlavice, tzv. rabbit vibrátory i párové vibrátory, ale jednoznačně nejoblíbenější jsou ty podtlakové. Jakmile vyzkoušíte vliv podtlaku na svůj klitoris, už nebudete chtít nikdy jinak.

Číst více
Cena a dostupnost

Erotogenní zóna
další (2)Napájení


Pohlaví

Barva
Zobrazeno 169–168 z 98

Láká vás prozkoumat i vibrátory na jiné erotogenní zóny, než jen na klitoris?
Pojďte se tedy podívat i jinam. Pro vaše vzrušující potěšení máme vibrátory na bod G, univerzální a oblíbené masážní hlavice, anální vibrátory, ale i např. vibrátory na prostatu pro muže.

Topíte se v nabídce vibrátorů a nevíte, jak vybrat?
To se dá samozřejmě pochopit. Proto jsme pro vás připravili rádce Jak vybrat ten nejlepší vibrátor.

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

U každého produktu je buď přímo doporučený konkrétní lubrikant, nebo je v popisu uvedeno, jaký typ lubrikantu lze s danou pomůckou používat. Pokud si ani tak nevíte rady, kontaktujte nás.
Obecně platí, že erotické pomůcky vyrobené ze silikonu nesmí přijít do styku se silikonovým gelem. Lze je používat pouze s gelem na vodní bázi, případně se speciálním lubrikantem značky BOOM.

Zkontrolujte, zda je správně připojená nabíječka. Pokud si nejste jisti, bez obav nás kontaktujte.