Vibrátory pro muže

Chcete si i jako muž užít vzrušující vibrace? Vibrátory pro muže jsou připravené svým uživatelům poskytnout opravdu úžasné a mnohdy dosud nepoznané zážitky. Cílem vibrátorů pro muže je jednoznačně stimulace prostaty, análního prostoru a perinea. U mužů dochází díky této stimulaci k umocňování prožitků při sexu a přináší intenzivnější prožití orgasmu, než dosud.

Číst více
Cena a dostupnost

Erotogenní zóna
další (1)Napájení

Výrobce

Pohlaví

Barva

Minimální průměr

Celková délka
Zobrazeno 64–83 z 83
Odpovědi na časté dotazy

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

U každého produktu je buď přímo doporučený konkrétní lubrikant, nebo je v popisu uvedeno, jaký typ lubrikantu lze s danou pomůckou používat. Pokud si ani tak nevíte rady, kontaktujte nás.
Obecně platí, že erotické pomůcky vyrobené ze silikonu nesmí přijít do styku se silikonovým gelem. Lze je používat pouze s gelem na vodní bázi, případně se speciálním lubrikantem značky BOOM.

Pouze ty nejnutnější pro vyřízení objednávky. Tedy jména a příjmení a buď telefon, nebo e-mail. Pokud chcete zaslat e-mailem potvrzení objednávky, fakturu a český návod, bude lepší, když zadáte i vaši e-mailovou adresu. Pokud budeme zasílat na výdejní místo Zásilkovny, nepotřebujeme ani vaši adresu bydliště.

O možnosti vyzvednutí objednávky osobním odběrem budete informováni prostřednictvím SMS zprávy z prodejny, kde je vaše objednávka uložena. Zjistěte, kde máme prodejny.