Průběh a podmínky doručení zásilky dle jednotlivých dopravců

Osobní odběr na Zásilkovna.cz

Jde o rychlý, bezpečný, cenově výhodný a nejvyužívanější způsob dopravy. Vyzvednout zásilku si můžete kdykoliv po dobu 7 dnů dle otevírací doby zvolené pobočky. Nezapomeňte zvolit místo osobního odběru!

Průběh doručení
O expedici objednávky vás budeme informovat e-mailem.

Jakmile objednávku převezme společnost Zásilkovna.cz, zašle vám email s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo, vás budou informovat SMS a e-mailem s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout svou objednávku.

Možnost sledování zásilky
Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách www.zasilkovna.cz.

Česká pošta - balík do Balíkovny

Jde o podobný způsob doručení jako je Balík na poštu (viz. níže) s tím rozdílem, že je na pobočce pošty vyhrazeno speciální „okénko“ jako výdejní místo pro Balíkovnu. Na výdejním místě se ověříte pomocí PIN, které vám pošle Česká pošta. Balík je v Balíkovně uložen po dobu 7 kalendářních dnů.

Průběh doručení
Česká pošta vám odešle SMS zprávu a e-mail, jakmile od nás zásilku převezme. Stejným způsobme (SMS a e-mail) Vás bude informovat o uložení zásilky na Balíkovna.cz a možnosti jejího vyzvednutí. Dobírku je možné uhradit kartou i hotově.

Možnost sledování zásilky
Svou zásilku můžete sledovat na www.balikovna.cz.

Česká pošta do 24 hodin - balík na poštu

Česká pošta - balík do rukyČeskou poštu doporučujeme všem zákazníkům, kteří nemají jistotu, že budou v čase doručení na uvedené adrese. Jejich balík je po dobu 5 pracovních dnů uložen na nejbližší poště.

Průběh doručení
Česká pošta vám odešle SMS zprávu, jakmile zásilku od nás převezme. Ve schránce vám běžnou pochůzkou bude zanechaná zpráva o možnost vyzvednutí zásilky na vybrané pobočce pošty. Dobu úschovy zásilky na poště je možné prodloužit až na 1 měsíc, také si můžete převést zásilku na jinou pobočku pošty, je však třeba kontaktovat poštu telefonicky či elektronicky. Tato služba je zdarma.

Možnost sledování zásilky
Svou zásilku můžete sledovat na www.postaonline.cz.

Česká pošta do 24 hodin - balík do ruky

Česká pošta - balík na poštuČeská pošta je standardní a častý způsob posílání balíků, proto je zákazníky velmi oblíbený. Balík do ruky znamená, že vám jej pošťák či pošťačka donesou až domů a předají, nemusíte na poštu! Zásilky jsou velmi diskrétní a ani na poště neodhalí, co a od koho jste nakoupili.

Průběh doručení
Česká pošta vám odešle SMS zprávu, jakmile zásilku od nás převezme. Zásilka vám bude doručována následující pracovní den běžnou pochůzkou od 8:00-16:00.
V případě, že se v tuto dobu nebudete nacházet doma, ve schránce vám bude zanechaná zpráva o možnost vyzvednutí zásilky na nejbližší pobočce pošty. Také máte možnost kontaktovat poštu a domluvit si druhý den opakování doručení zásilky.
Dobu úschovy zásilky na poště je možné prodloužit až na 1 měsíc, také si můžete převést zásilku na jinou pobočku pošty, je však třeba kontaktovat poštu telefonicky či elektronicky. Obě tyto služby jsou zdarma.

Možnost sledování zásilky
Svou zásilku můžete sledovat na www.postaonline.cz.

Zásilková společnost PPL

Doručení PPLSpolečnost PPL je vhodná pro ty, kteří vědí jistě, že se v den doručení budou vyskytovat na uvedené adrese.

Průběh doručení
O expedici objednávky vás budeme e-mailem informovat. Společnost PPL vás před doručením vždy předem kontaktuje za účelem sdělení přesného času příjezdu. Zpravidla řidiči vycházejí vstříc, pokud potřebujete v rámci menšího města změnit přesnou dodací adresu, nicméně tuto službu nelze vyžadovat, je závislá na jejich harmonogramu. Případná změna adresy je možná následující den při včasném nahlášení společnosti.

Možnost sledování zásilky
Svou zásilku můžete sledovat na www.ppl.cz.

Zůstaly nějaké nejasnosti, co se týče dopravy?

Zeptejte se nás na obchod@sexshhop.cz, na 800 100 629 nebo na Facebooku. Jsme tu pro Vás.