Blewit

Blewit

MilanXD 16.7.2016

Blewit - umělá vagína - no a co?!?

    Už jsem to někdy někde psal, ale není špatné si to zopakovat:
Naše společnost je zdecimovaná výchovou a předsudky, které vyvolaly stav, kdy muž koupí vibrátor jako dárek, partnerka z toho má ohromnou radost, odpráskne se před ním a on je z toho unešený, pak jí to udělá vibrátorem on, oba jsou ještě unešenější a nakonec ho použijou oba při akci. A teď si to představte naopak... Žena navštíví sexshop, vybere krásnou buchtičku, manžel doma jí udělá luxusní představení, ona při tom masturbuje a nadšeně ho povzbuzuje a po chvíli mu to ještě tou umělkyní udělá ona. Blbost co? Sice znám pár takových párů, ale šafrán potkáte v metru častěji.
 
   Nafukovací panna si vede na žebříčku sympatií určitě mnohem hůř, ale i tak je umělá vagína věc zatraceně zatracená. Jednou jsem měl v nějakém dámském klubu povídání s asi 30 babama a tam jsme tohle téma rozebrali a holky naskočily na jeden můj nápad = pořídit si jednorázovou umělou vagínu Tenga a prostě mu jednou (třeba v koloně v autě) udělat takové přemilo, že ohne volant. Mělo to docela úspěch a jeden maník dokonce smykem zastavil a šel tu jednorázovou Tengu hledat. Žena jí totiž po aplikaci zavřela a vyhodila z okénka. Ještě k těmhle jednorázovkám - ty mají zajímavý fígl, který eliminuje jakékoliv pánské problémy s čistotou penisu po orgasmu. Takže do auta ideální...  Samozřejmě časté používání jednorázovek by se prodražilo, takže ...
 
      Tady máme dnes jednu extraligovou věcičku, kterou nazvali Blewit. Malinko vychází z veleúspěšné vagíny Fleshlight. Předností Blewit je to, že se tvůrci fakt poučili, použili to dobré a vylepšili nedostatky.
 

Obal Blewit

Laťku kvality hodili poměrně vysoko. Osmiboký hranol je z pevného kartonu s lesklým potiskem, papírový přebal a uvnitř dobře vytvarové lože + vespodu vlepená krabička s návodem a výměnným kroužkem .
 
 

   Blowit - použití, funkce a srovnání s Fleshlight

 1. Plastový obal má stejně jako FL dvě víčka, ale spodní (velké) má větrací otvory. To je první chytré zlepšení, protože se dá po omytí velmi lehce usušit. Jelikož má po obvodu jakési nožičky, tak se může jednoduše postavit a po sejmutí horního víčka se rychle usuší.
   
 2. Prolitím teplou vodou se dá připravit teplota vložky do tepla, ale vlastně i do chladu.
   
 3. Horní víčko se dá sejmout - na sušení a omývání. Po nasazení je na něm uzavírací ventil na regulaci podtlaku. To je důležité, aby se do ní dal penis vůbec dostat a jakmile je uvnitř, tak se víčko zacvakne a to pak vytváří lepší pocit. Víčko s otvorem "nesyčí" jako je to běžné u FL a prostě to neruší.

   
 4. U FL je poměrně velká spotřeba pudru, protože ne každého napadlo nasypat trochu pudru do igeliťáku, zavřít ho, a v tom vložku vytřepat. Většina chlapů to posypala v umývadle a vyplácala tak zbytečně většinu pudru do odpadu. Blewit má ve spodním víku vyjímatelnou misku na pudr. Takže se do ní troška nasype, zavřou se obě víčka a pak se s ní zatřepe jako s šejkrem. Čistota, pohoda a minimální spotřeba pudru.


   
 5. Výměnný kroužek = další perfektní novinka - přední lem vložky je limitován tímhle kroužkem pro určitý průměr penisu. Při větším objemu by vagína byla prostě malá. Takže se vezme z krabičky výměnný kroužek s větším vnitřním průměrem a prostě se to prohodí. Pokud by ještě někomu byla Blewit i tak malá, tak koukejte mazat na casting do porna. Do délky zvládne bez problémů i 20cm.
   
 6. Vložka je v horní části pevně ukotvená do obalu - takže nejde úplně vyndat. To mě hodně zarazilo, protože u FL je možné jí vyndat celou a otočit i naruby. Jenže Blewit se dá po použití prostě přitisknout na kohoutek a propláchnout prudkým proudem vlažné vody. Pochopitelně se musí napřed sundat malé horní víčko, pod kterým je plastová mřížka.
   
 7. Zajímavý efekt lze vytvořit i tak, že se vložka pod velkým víčkem vyndá a zakroutí se do spirály. Ale před hygienou je potřeba jí zase srovnat, jinak voda neprotéká.
   
 8. Kónický tvar není náhoda, ale geniální řešení na každou velikost ruky - prostě to chňapnete tam, kde se to dobře drží.
   
 9. Materiál - i když jsem prošel veškeré materiály výrobce a celý produkt, tak jsem nenašel jediné info o materiálu, ze kterého je vložka vyrobená. Každopádně to silně připomíná velice měkký a pružný silikon - asi jako u implantátů z plastické chirurgie. Tomu napovídá i fakt, že se nesmí používat silikonový lubrikant, ale pouze na vodní bázi.

   
 10. Vnitřní tvarování vložky úspěšně napodobuje pocity při realistické souloži. Také proto se tyhle vagíny doporučují teenagerům na zjištění budoucích pocitů a pro všechny muže, kteří mají problém s předčasnou ejakulací. Poctivým trénováním se dá tahle problematika docela úspěšně snížit nebo úplně odstranit.
   
   
 11. Celkový uzavřený tvar opravdu umělou vagínu nepřipomíná, což je zcela jistě vítaná vlastnost.
 
 
Dámy - jste momentálně indisponovány nebo partner odjíždí na služební cestu?
Tohle je ten správný dárek...
 
 MilanXD                      
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012