Dcera a vibrátor

Dcera a vibrátor

26.2.2013

Dcera masturbuje - měla by mít vibrátor?

Pohybuju se na několika diskuzích a poradnách na netu a opakovaně jsem narazil na dotaz či konverzaci na téma

Dcera a vibrátor

Je to velice zapeklitá otázka a rozhodně nemíním někomu radit, zda určitě ano či určitě ne. Je to generačně-výchovný problém rodin a jejich buď shovívavém nebo odmítavém pohledu na věc. Ale před tím by bylo dobré si povědět, že průměrný věk dívek při ztrátě panenství se neustále zvyšuje. Konzervativci se urputně brání tomuto tématu, protože neustále řvou něco o pornu na internetu a nahotě v televizi. A ono to má kupodivu kladný výsledek. Před 40-50 lety to bylo okolo 16tého roku věku, ale dnes se už statistiky pohybují těsně pod 18 lety a možná že už i více. Podle mě jo to vcelku prosté - když jsem já byl v pubertě a chtěl jsem vidět prsa, musel jsem si nějakou holku svlíknout. Dnešní mládež má nohotu na netu otevřenou dokořán a hlavně nejen nahotu. Sadomasochismus, perverze a absolutní abnormality se dají najít během pár vteřin. Výsledek? - Už to není takové tabu, ztrácí to na zakázanosit a především si mohou přečíst vše, co je zajímá. To si myslím, že je jeden z hlavních důvodů, proč je běžné, že dospívající mládež často používá erotické pomůcky, provozuje orální nebo dokonce i anální sex, ale klasickou soulož prostě odkládají.

A nastane okamžik, kdy zjistíte, že vaše dcera masturbuje. Sprchou, rukou, nebo mamce vybíjí baterky v jejím vibrátoru. Zakazovat to - je asi dost zbytečné. Nebo máte pocit, že zrovna Vy, byste si to v mládí nechali zakázat?  Nad tímhle tématem jsem diskutoval s řadou lidí a pak mě napadlo si projít eshop s úkolem - co bych asi já vybral - pokud bych měl najít vibrátor pro dospívající slečnu.

Parametry jsou vcelku jasné:

  1. Absolutně bezpečný
  2. maximálně roztomilý
  3. něžný
  4. střední nebo slabší vibrace
  5. vibrační programy
  6. dobíjecí - aby neutrácela za baterie
  7. tichý!!
  8. nefalický tvar = bez rizika ztráty panenství
  9. malá velikost pro snadné ukrytí
  10. vodotěsný

 S touhle náloží požadavků jsem vyrazil na eshop a hledal a hledal.

Rianne S - Matryoshka French Rose
Určitě asi vůbec nejlepší v této volbě, ale bohužel má příliš silné vibrace a s tím by se asi nemělo začínat. Navíc její cena rozhodně nepatří mezi mezi "lidovky"

 

 

Luminescence svítící vibrátor na klitoris
Super volba. Funguje i bez vibrací = jako světýlko, které mění barvy a vytváří krásné efekty v místnosti nebo v koupelně. Dá se zapnout i s vibracemi, je vodotěsné, nenápadné, bezpečné... Proč nezvolit tedy jako vítěze? No je prostě trochu hlučnější, než jsem hledal. A to bude dost velký kámen úrazu. A navíc se dá předpokládat, že se jeho hlučnost bude postupem času trochu zvyšovat.

 

Vibe Therapy Ascendancy Vibrátor na klitoris  
Zase splňuje většinu požadavků, ale funguje pouze na baterie AAA a ještě tři kusy. To se mi prostě nezdá. Mladé dívce bude extrémně trapné každé tři dny prosit o nové baterky, a tak bude utrácet kapesné a dostane se brzy do konfliktu za velkou spotřebu peněz.

  

 

Lelo Alia vibrátor  
Nesporně horký favorit. Bez výhrad splňuje veškeré požadavky. U každého ale vždy dokážu najít nějaké nedostatky. A tady je to nesporně cena a pak příliš luxusní vzhled i silnější vibrace. Aliu si dovedu spíš představit v rukou krásné starší ženy, potrpící si na luxus a design. Pro náš účel je prostě příliš dokonalý.

 

 

 

Lelo Nea vibrátor na klitoris - black
Nea bude asi "slečnovitější" a pokud projdu potřebné vlastnosti, tak snad bych jen zapochyboval o té vodotěsnosti - přestože to výrobce udává. Jakmile vidím otevřený konektor (i když má nějaký ten špuntík), tak myslím na oxidaci kovových kontaktů ve zdířce, zvýšení přechodového odporu a zhoršené nabíjení. Takže Neu rozhodně ano, ale nikoliv do vany.

 

 

 

Odeco Mister Mouse Vibrátor
Blížíme se k vítězi! Mister Mouse má nespornou výhodu v tom, že opravdu vypadá jako myš k PC, má hezké, barevné podsvícení, programy, tichost... Vodotěsnost je malinko diskutabilní. Takže proč to není vítěz? Vibruje dost silně a to už jsem vysvětloval.

 

 

Tedy - který vibrátor považuju za ideální pro dospívající dívku?

Jednoznačně je to Odeco Totoro - skvělý vibrátor pro mládež !

 

Je to vibrátor, který zatím 100% žen označilo jako nádherný, roztomilý, kouzlíčko, mončičák atd. atd.

Fotografie ještě nemá tak zřetelné účinky jako okamžik, kdy jej žena dostane do ruky. Reakce je v podstatě totožná: "Jééé, ten je roztomileeeej..." a další mutace této věty v různých podáních. A to ho ještě ani nezapnula.

O Totoro jsem se už zmínil v článku o firmě Odeco, ale jeho efekt a lásky na první pohled mě přesvědčily, že by bylo dobré se o něm znovu zmínit s většími detaily.

 

Odeco Totoro - obal + obsah

Levný obal je plně dostačující pro náš účel a navíc ctí skvělou cenu, za kterou se Totoro prodává. Uvnitř je samozřejmě nabíječka a návod k použití.

 

Odeco Totoro - nabíjení

Zajíček Totoro má uvnitř zabudovaný výkonný akumulátor a není tedy třeba žádných baterií. Z druhé strany ovládacích oček je miniaturní zdířka, která má trochu obtížnějí identifikovatelný nápis "DC". Je to vodotěsně uzavřená zdířka se silikonovým rukávkem dovnitř - tedy po vyjmutí konektoru se uzavře. Nabíjí se cca 2 hodiny a stejnou dobu vydrží v provozu. Nabíjení je indikováno blikáním očiček a plné nabití pak tím, že očička svítí trvale.

Ještě bych se asi měl zmínit o tom, že konetor se zasunuje vodorovně až na doraz a je třeba překonat odpor vodotěsné průchodky.

 

Odeco Totoro - materiál: 

Dokonale čistý silikon v kombinaci s PC-ABS plastem dodává maximum bezpečí - jen je nutno dbát na to, aby se s ním nepoužíval silikonový lubrikant - mohl by se tím poškodit jeho povrch.  

 

 

Odeco Totoro - vibrace:

V obou oušcích má malinké vibrační motorky, takže je možno ouška přiložit po stranách klitorisu nebo okolo bradavek. Vibrace jsou rychlejší a jemnější a jsou tak nějak akorát pro náš účel.

 

Odeco Totoro-  ovládání:

Totoro se ovládá dvěma tlačítky s tím, že jedno funguje pro postup vpřed a druhé vzad. Stiskem a přidržením se vypíná. Kontrola ovládání je zjednodušená krásným podsvícením, které bliká do rytmu programů. Navíc je dětsky roztomilé, že mu různě blikají očka a objevuje se mu obočí apod. Prostě ňunísek  

 

 

Odeco Totoro - hluk:

Nesporně extrémně tichý. Doslova šokem je jeho odložení na stůl. Pokud se postaví na zaoblenou spodní část, tak vypadá jako kývající se hračka a hlavně i když má zapnuté vibrace, tak není naprosto nic slyšet. Z oušek se vibrace na plastový spodek prostě nepřenášejí.

 Do 10.5.2013 do 10:00 má navíc Totoro a úplně vše ostatní neuvěřitelné slevy!

.

No... A teď už je to jen na Vás... Je-li nyní čtenářkou mladá dívka, pak je již jen na její povaze a odvaze, zda ponechá tento článek na otevřeném počítači a nenápadně ho tak nabídne k přečtení rodičům. Také může prostě poslat odkaz některému svému předkovi, ale to si myslím už zasluhuje dárek za odvahu.
A nebo to čtou rodiče? Tak co myslíte? Stejně to dělá a dělat bude. Dovedete si představit, jak vám takový dárek otevře dveře k otevřeným rozhovorům? Jak Vám to dceru přiblíží a dá jí to sílu se svěřit i s jinými otázkami nebo starostmi?

No.... napište mi do diskuze pod článek vaše názory - zajímá mě to...

 

MilanXD                       


Diskuse

Vek?

30.4.2014 18:09

Sorry ale ze panenství je v dnesni době v průměru po 18 dříve 16 let je naprostá blbost.Asi překlep mělo by to byt opačné.

RE:Vek?

31.1.2015 02:03

Nemělo...díky sexuální výchově je opravdu průměrný věk ztráty panenství 18 let a dříve to bylo...dřív.

Proč ne

17.11.2013 23:28

Byl jsem opravovat elektřinu u sousedky a ta má 14ti letou dceru.
Potřeboval jsem posunout její válendu, abych se dostal k zásuvce a pod postelí bylo v krabici několik robertků. Sousedce to bylo trapné, ale řekl jsem jí, že je to lepší než aby riskovala těhotenství a ať nemá strach, že to nikde nevykecám. Ono dostat se kvůli tomu do problémů se sociálkou by bylo dost hloupé.

V diskusi je 6 příspěvků, poslední příspěvek 31.1.2015 02:03 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012