Orální sex

Orální sex

MilanXD 24.2.2010

Orální sex, kouření, Blow job, vysát, vypít koule, dýmka smíru, deep throat

Nedělám si rozhodně nárok na nějaké převratné novinky, ale myslím si, že pro úplné začátečnice by to mohlo být zajímavé a poučné a pro ty zkušenější se tady snad také něco najde.


Orální sex mužů - co to je?

Tedy je to sex prováděný ústy. Vynechám ostatní techniky a budu se soustředit jen na tuto báječnou aktivitu. Při orálním sexu je samozřejmé používání rukou, což je u většiny mužů naprosto nezbytné. Ovšem přiznávám, že znám dvě ženy, které dokážou vykouřit chlapa i bez rukou. Jejich praxe ovšem čítá stovky a třeba i tisíce partnerů (vzhledem k jejich profesi) a tady se asi dá očekávat extrémní zkušenost. Orální sex může být využit pro dosažení erekce, pro přípravu orgasmu, vlastní orgasmus, následnou ejakulaci no a samozřejmě pro všechno dohromady.

 


Orální sex - proč?

A proč ne ? ? Okolo orálního sexu koluje řada zajímavých názorů, které se snaží definovat, zda to je či není nevěra. Nemá cenu to rozhodovat - každý to cítí jinak. Když jsem byl mladý, považoval jsem to téměř za ekvivalent podání ruky a nepřikládal jsem tomu žádnou velkou důležitost. Jestliže jsem si navlékl nějakou dívčí hlavu jako korálek, tak jsem necítil nijak velké provinění. Dnes to mám v podstatě naopak. Orální sex považuji za vrchol intimity a ve spojení se zamilovaností je to pro mě nádherný akt - mnohdy mnohem silnější než běžná soulož.

 

Orální sex se provádí z důvodu řady krásných i méně líbezných důvodů. Může to být předehra, nutná praktika pro dosažení erekce, jedna z možností styku při obavách z těhotenství, ukojení partnera v období menstruace či nějakého zdravotního omezení. No ale taky z vypočítavosti, pro vyšší plat, za nové botičky nebo třeba v rámci nějaké veselé společenské hry. Pro řadu žen je vykouření chlapa stejně složité jako oloupání brambory a přestože by ho mezi stehna nevpustily, tak do úst ho vcucnou bez problémů.

 

Cesta k orálnímu sexu

Jste muž a toužíte si nechat vyluxovat pytlík nebo jste žena a uvažujete, že byste mu ráda olízla jeho Magnum? U zaběhnutých partnerů asi není problém si to naznačit nebo říct, ale stejně existují určitá gesta, která jsou vždy milá a vzrušující. Jenže mám pocit, že orálek se odehrává spíš mezi čerstvými partnery a milenci a v manželství ho ubývá. U čerstvých partnerů vznikají občas takové ty roztomilé trapásky, kdy hlava ženy opouští líbací prostor a přesunuje se pod opasek. Bývá v tom roztomilý stud a nejistota. 

 Já osobně miluju hru očí. Takové ty okamžiky, kde se zadíváte partnerce dlouze do očí, mírně se pousmějete, pak skloníte hlavu a podíváte se na vlastní poklopec a zase zpět do jejích očí. Pozor! Při tom se ale nesmí hlava narovnat a jen se zvednou oči do jejího pohledu a je nutno zůstat v pohledu do očí 3-3,5sec. Poté se zase podívat na poklopec na vteřinu a nakonec zase do jejích očí, tajuplně se usmát a zaměřit pohled na její rty. Schválně to někdy zkuste. Pak už je cesta přes opasek, džíny a trenky jednodušší a oba víte, že se jde na to.  (Hehe - už to zkoušíte nanečisto?)

U žen mám nejraději něco podobného, ale technika je trochu rozdílná. Žena nasadí rozverný výraz (pozor aby v tom nebylo ani zbla pohrdání nebo něco podobného), pohlédne partnerovi na kalhoty, kde předpokládá penis, zvedne oči do jeho očí, opět na penis, opět do očí a pomalu se stále více usmívá a rychleji střídá ty pohledy. Pak je luxusní, když žena nespustí pohled z jeho očí a přitom se zvedne, poklekne nebo usedne do potřebné polohy a do posledního okamžiku sleduje jeho výraz. Teprve až úplně vyprostí toho onanuka, tak se z očí urve a pustí se do díla.

 

Příprava na orální sex aneb "bude kuřba"?

 Pokud odchází chlap na rande a někde ve skrytu duše tuší či doufá, že na něm bude mít v průběhu večera kroužek od rtěnky, měl by předem udělat pár věcí. Alespoň týden předem si přestat mýt penis mýdlem. To totiž ve většině případů provokuje zvýšený mazotok a tvorbu smegma (zapáchající bílé hrudky). Na poslední chvíli si důkladně omýt penis a špricnout si nějakou lehčí vůni nad penis. Nepřežeňte to!!! Mnoho parfému spíš smrdí. Samozřejmě to chce dokonalé spodní prádlo. Na světě není mnoho žen, které si kleknou, rozepnou chlapovi poklopec a pak jsou na kaši vzrušený při pohledu na zapraný slipy, ze kterých lezou gumičky. To už si raději neberte žádné!  Čím později se provede očista, tím líp. Jednou jsem zastavil na nějaké benzínce, protože v autě se schylovalo k akci. Záchod plnej tiráků a já tam kličkoval a snažil se u umyvadla najít chvilku o samotě. Samozřejmě mě jeden nachytal se šnorchlem v umyvadle. Zůstal zírat a tak jsem bleskově naznačil, jaká mě čeká v autě zábava a on si správně tipnul, která kočka mezi regály to byla (vlastně bude). Spiklenecky se zasmál a zašlápnul dveře a vybídnul mě, abych byl důkladný. Provedl jsem hygienu a vyrazil na další cestu. A povedlo se.

 

Orální sex - anatomie

Jestliže jste na pokraji prvního orálního sexu, pak je dobré si vysvětlit pár základních věcí. Penis bude pravděpodobně v erekci, ale nemusí to být vždy. Pokud není penis obřezaný, pak žalud kryje předkožka, kterou je možno stáhnout odzadu a tím se dhalí něco, co vypadá jako zajímavá  jahoda. Na vrcholu má penis kolmou štěrbinu ústící močové trubice a v její spodní části bývá více či méně přirostlá spodní část předkožky. Při přetažení předkožky dozadu se tento srůst velmi napne a toto místo se lidově nazývá uzdička.  A právě ona a její blízké okolí se dá přirovnat k ženskému klitorisu. Je to skutečně citlivé místo na jakýkoliv dotyk a především na kontakt se suchou pokožkou. Další citlivá místa jsou okolo obvodu zadní hrany žaludu a v záhybu za ním. Celé tělo penisu má citlivost menší a v podstatě stejnou po celé ploše, přičemž spodní část je lehce citlivější. Na spodní hraně penisu vede těsně pod povrchem močová trubice.  Poslední důležitá zóna penisu je shora u jeho kořene. Řadu mužu vzrušuje mírný tlak prstem právě v tomto místě. Poslední zajímavé místo je měkký prostor mezi šourkem a konečníkem, kde je možné (opět tlakem) zlehka masírovat prostatu zvenku.
Vedlejší zóny jsou třísla, šourek, varlata, prostor mezi šourkem a konečníkem, anální prostor a prostata. Tyto oblasti hrají při análním sexu poměrně důležitou roli.Orální sex věnovaný partnerovi a vzrušení partnerky.

Proč vlastně ženy dělají mužům orálek a co z toho mají? Zeptal jsem se 14 rozdílných žen, které nemají přede mnou problém hovořit o intimnostech. Bylo zajímavé, že tam samozřejmě hrála roli láska, chuť partnera uspokojit nebo mu udělat "dobře", usmiřování, ale nemalou roli hrál i aspekt vlastního vzrušení. A tento efekt byl přímo úměrný projevům partnera. Zjednodušeně řečeno - pokud dával výrazně najevo své vzrušení a třeba používal i fráze, které se partnerce líbí (například i vulgarismy  nebo popisování její činnosti), tak se ženy více či méně vzrušily. To by pořád ještě nebylo tak vyjímečné, ale překvapením bylo, že 4 ze 14 prožily v životě alespoň jeden orgasmus pouze ze stavu partnera = z jeho vzrušení - bez jakékoliv vlastní stimulace. Buď jsem zvolil výrazně eroticky založenou skupinu žen, nebo je to efekt, který úplně neznám. Já sám jsem to zažil, ale s natolik divokou partnerkou, že bych se až divil, kdyby se z toho ona neudělala. Že je takových žen tolik mě prostě překvapilo.

Také se u těchto žen objevil názor, že jde o vzrušující hru, ovládanou naběhlým joystickem. Ženám se líbí reakce mužů na různé stimulace, a jakmile získají praxi, tak střídají silně vzrušující techniky s uvolňujícími a relaxačními. Pak přivedou toho svého divocha těsně před vrchol toho jeho kopce a než ho pustěj na druhé straně po svahu extáze, tak párkrát couvnou a zase vystoupají nahoru. A právě tato hra se mnohým ženám velice líbí. Mít ho ve své moci. Tahat za nitky a sledovat to bezmocné divadlo z roztomile podřízeného suterénu.

 

V jaké poloze si zahulit?

Pornografie vystavila do nejznámější polohy stojícího muže a klečící ženu. Ale to si myslím není úplná pravda. Vestoje se muž nemůže úplně uvolnit, nedovolí si vyletět do mrákotného stavu, ze kterého jsou ty infarkty. Sice má luxusně dominantní postavení a ta jeho děvka pokorně klečí a kouří, ale ne každý má tyto násilné potřeby, doprovázené romantickou větou: "Kuř ty děfko jedna fašistická!"
 Pokud muž leží na zádech, tak je schopen podstatně lépe ovládat pánevní svaly a celou felaci si dokáže lépe užít. Ženě navíc tolik nehrozí ty známé orgastické záškuby jeho pánve, které jí mohou nečekaně vpravit jeho macka až do krku.  Žena může ležet či klečet z boku, ale nejlepší poloha je zespoda = od nohou. Aby jazyk byl na spodní straně žaludu. Relativně hrubý povrch jazyku a nejcitlivější místa penisu patří k sobě.Sedící muž je sice také pohodlná poloha, ale jeho šourek a análek je mnohem méně dostupný. Samozřejmě dívčí hlava pod volantem je snem každého řidiče, veselou zábavou pro cestující okolo jedoucího autobusu a noční můrou pro policii - potažmo i pohřební službu. Jasně, že jsem to zkusil a ne jednou. Pak ale přišlo zatmívání při jedné fakt kvalitní felandě a křeč v noze, která stlačila plyn na podlahu. Nestojí to za to. Krev do mozku se vracela zatraceně pomalu a dálnice se zúžila na blbej chodníček. Už bych to nerisknul.

Ještě existují akrobatické polohy, kdy muž udělá stojku. Pokud se dokáže v této poloze vyhotovit, tak smekám, jenže pokud ho ta jeho nevysákne do poslední kapičky - tak ho krapet lituju. Kápne mu to totiž rovnou do nosu.  Lze to sice otočit a pověsit si partnerku za nohy - v tom případě doporučuju jí zavěsit za nohy roztažené a nastavit si jí ústy přesně před penis. Poté úd vložíme do jejích úst a okolo sebe i jejího krku omotáme latexový pás (terrabend /aerobic) - čímž hlavičku romanticky fixujeme. Pro maximální dokonalost scény jí zasuneme do vagíny vanilkové Cornetto a celou si jí natočíme tak, abychom viděli mezi stehny na televizi.


Do felačních technik patří určitě i poloha 69. Nejrozumnější je stav, kdy je žena nahoře. Pokud je partnerka dole, tak jí muž spíš tlamičku šuká, než že by šlo o orálek a na to by se už měli fakt dobře znát.

 

Orální sex - jak na to?

Tak už je asi načase ho vzít do ruky… Začnu asi zbytečně - bez erekce - ale nějak mi nesedí se k tomu vracet později. Penis se tedy ještě nestačil naplnit krví a je v "pohovu". To je stav, který také řada žen miluje - ale především to, když erekce nastane před jejich očima či ještě lépe v ústech. Ale na to je třeba muže překvapit a pospíšit si. Uchopte penis dvěma prsty a stáhněte předkožku až dozadu. Otevřete ústa a stáhněte rty přes zuby. Doslova vcucněte žalud do úst a přimáčkněte na něj zespodu jazyk. Vyvíjejte opakovaně podtlak s pohybem penisu dovnitř a uvolnění, kdy odtáhnete hlavu tak daleko, aby penis neopustil ústa. Můžete to zrychlit na maximální možnou mez. Pamatujte, že penis bez erekce je mnohem méně citlivý a teprve po jeho úplném naplnění se stává tou pravou rozbuškou. Snažte se v ústech o maximální plochu kontaktu s penisem. Můžete při tom pohybovat pokožkou na penisu kolik vám prostor dovolí. Narůstání objemu penisu v ústech je příjemnou odměnou.

Penis je již v plné erekci. Jeho velikost je několikanásobně větší, je tvrdý, žalud ztmavne, jeho povrch je lesklý a relativně hladký. V tomto okamžiku se vrátím k již zmíněné uzdičce. Při přetažení předkožky ke kořeni penisu se uzdička napne, a pokud je přirostlá nakrátko, tak je tam malá vzdálenost mezi momentem, kdy je napětí extrémně vzrušující a kdy to už zabolí. Najděte si brzy správnou polohu a tah - to je základ umění kouření. Mistryně svého oboru dokáží balancovat přesně na maximálně vzrušujícím tahu. Dívejte se mu proto do očí a pozorně sledujte jeho mimiku. Také hlídejte tvar žaludu, protože silný tah může způsobit sklonění hlavy penisu a viditelné přepětí uzdičky.
Pamatujte, že uzdičku je možné natrhnout nebo přetrhnout. To se sice stává častěji při běžné souloži a při felaci to běžné není - ale také to není nemožné.

Prohlédněte si obdivně to vyšponované "JÁ" vašeho partnera a proneste, že jste jich sice ještě moc neviděla, ale tento macek je prostě nejkrásnější. Má krásně souměrný a mohutný tvar. Není-li mohutný - dejte jasně najevo, že jste šťastná, že konečně si nebudete muset příští týden léčit koutky a kouření je tak podstatně pohodlnější. Obdivujte jej, pusinkujte, hlaďte se s ním po tváři, radujte se z něj. Zní to nablble, ale drtivá většina chlapů chytne na první takovéhle našlápnutí.  Jak se ženám nelíbí tvar jejich vlastní vagíny či prsou, tak muži pochybují o velikosti i tvaru těch svých přívěsků. Jejich nervozita drží krev v mozku a vy jí musíte uvolnit a přesunout dolů.  Úplně zapomeňte na to, že je to kousek močí nasáklého masa a představte si, že držíte v ruce současně svojí první Bárbínku nebo roztomilé koťátko.

Mezi silné stimulace patří obemknutí žaludu rty a přitlačení jazyka na jeho spodní část, přičemž se penis zasunuje pohybem hlavy do úst a zase ven. Ruka je při tom obemknuta všemi prsty okolo penisu a stahuje opakovaně předkožku dozadu a dopředu - současně s pohybem hlavy. Ruka také  tvoří důležitou hranici hloubky zasunutí, aby se nedostal penis příliš hluboko. Dávicí efekt není zrovna ideální zvukovou kulisou. Pokud provádíte současné silné sání, pak je těsnost kontaktu lepší, ale není to vyloženě nutné. Vlastní podtlak nijak neovlivňuje pohyb spermatu nebo rychlost aktu. Spíš občas vytváří rušivé zvuky.

Velký pozor si dávejte na zuby. Hrana erekovaného penisu je hodně citlivá a může to být i bolestivé. Lehký dotyk není na škodu, ale musí to být opatrné. Mírné pokousávání těla penisu patří mezi spíš zábavné momenty.

K silným stimulacím patří také "ruční práce" - tedy rychlé přetahování a stahování předkožky po těle penisu. A tady je dobré si připomenout, že suchá ruka při kontaktu se žaludem je spíše nepříjemná. Většina žen si prsty a dlaň olíže a současně i zvlhčuje penis ústy. Pokud je celý povrch vlhký a kluzký, je možno přistoupit k jedné velmi účinné technice. Jedna ruka klouzavým pohybem stáhne předkožku až dozadu a druha sbalená do ruličky jí stejným způsobem následuje. Vytváří to pocit průniku do nekonečně hluboké vagíny. Jakmile se ruka dotkne břicha, opustí penis a nastoupí zase na jeho začátek. Pro tyto techniky je nejideálnější zakoupit nějaký "jedlý lubrikační gel" s příjemnou příchutí. Pak je možno třeba levačkou stáhnout předkožku a pravou ruku si položit zepředu na žalud  - asi jako na řadící páku. Pak jej prsty obemknout a provádět krouživé pohyby.
Mezi příjemné či relaxační stimulace patří olizování penisu jako zmrzliny. To je hodně příjemné, ale přímá cesta k orgasmu to není. To jsou právě ty milé přestávky, kterými se celý akt dokonale prodlužuje. Při tom asi relativně nejsilnější místečko je opět hrana za žaludem a především v oblasti uzdičky.

 

Felace a vedlejší techniky.

Při orálním sexu partnerky doplňují vlastní stimulaci ještě řadou dalších fíglů, které jsou více či méně příjemné a je nutno je pozvolna ověřovat. Jednou takovou věcí jsou hrátky s varlaty. To je místo, kde se muži asi nejvýrazněji liší. Na jedné straně jsou pánové, kteří nesnáší jakýkoliv kontakt s varlaty a už jen lehounké uchopení jim celou akci pokazí a zlikviduje erekci. Na druhém konci provazu jsou pak pánové, kteří milují silný stisk varlat, tahání za ně, sání apod. To je skutečně velmi individuální a tak začněte experimentovat od nejjemnějšího olizování a sledujte jeho oči a mimiku. Brzy poznáte, kde přibrzdit. Nepříjemné pocity z "cvrnkání kuliček" mohou být způsobeny úrazy varlat - třeba i z mládí, ale častěji to bývá způsobené nenápadnou vadou zvanou varikokéla. Jde o jistý druh křečové žíly na varleti, která se nijak neprojevuje, ale urolog jí odhalí jen pouhým lehkým pohmatem varlat. Pak je tento orgán velmi citlivý až bolestivý právě na různé masírování při felaci. Varikokéla je poměrně lehce laparoskopicky operovatelná, ale moc chlapů se na sál nežene.

Tlak nad kořenem penisu patří k dalším možnostem a opět je hodně individuální. Mého kámoše to vyloženě žene do extáze - tak jsem se rozhodl to vyzkoušet, vyslechli jsme poučení, a pustili se do pokusu. Ve druhé třetině kouření mě začala mačkat palcem mezi kořenem penisu a stydkou kostí. Tak buď kámoš kecal, nebo já tam ten vypínač nemám. Bylo to víc než protivné.
Mezi šourkem a konečníkem je oblast měkké tkáně, kudy je možno nepřímo ovlivnit prostatu. Je to slabší náhražka přímé stimulace prostaty přes konečník, ale ne každý chlap si nechá strčit prst do zadku.
Stimulace prostaty je určitě nejsilnější a nejúčinnější praktika spojovaná s felací. Celý návod jsem už napsal v článku Masáž prostaty. Jen při orálku bych doporučil si hlídat úroveň stimulace, protože orál musí být dominantní praktikou a prostata jako třešinka na dortu. Silná stimulace prostaty může totiž vyvolat slabou ejakulaci bez orgasmu a to je prostě jen protivnej pocit.

 

Deep Throat  -  penis hluboko v krku

To je technika, která je pro některé ženy nepochopitelná a pro jiné běžná a jednoduchá. Chlapi to milují a patří to mezi kriteria "špičkové milenky".  Každopádně je možné se to naučit a není to až tolik složité. Kupte si v sexshopu běžné dildo (umělý penis bez vibrací)  - ideálně třeba ze CyberSkin nebo LoveClone, což jsou materiály velice podobné kůži a hlavně bez zápachu. Nebo si ho klidně s vibrátorem, ale vibrace budete používat jindy a jinde. Nahřejte si ho v teplé vodě na teplotu těla a začněte trénovat. Ohřátí je důležité proto, že rozdílná teplota vás na mandlích může rušit a dříve může vyvolat problém. Zasunujte dildo velmi pomalu dozadu do krku. Jakmile ucítíte závan blížícího se dávení, zastavte pohyb a začněte zhluboka dýchat. Pokud dojde ke křeči břišních svalů - je třeba na chvíli počkat, než se nervy uklidní. Je zajímavé, že většinou se to dá nacvičit docela rychle. Pak už jen stačí nasadit rty na začátek falusu, podívat se do očí jeho majitele a začít navlékat svojí hlavu. Můžete jet pomalu a plynule, ale také můžete rozkošně "píďalkovat" rty (Pozn - píďalkování znamená jako kdybyste rty vytahovaly do pusy volnou nit). Až se mu zaboříte nosem do podbřišku, tak zkuste jakoby polykat. Žalud na mandlích je fakt pochoutka a mandlová masáž je lábuš. Chlapa to až tolik nestimuluje, ale ten pocit, že je nadoraz v krku - je báječný. Nechte se chytit za vlasy a přitáhnout hlavu na doraz, ale nezapomeňte, že Deep throat vám znemožní dýchání. Tak si ponechte v plicích nějakou rezervičku a myslete na to, že kdyby na něj přišel orgasmus - mohl by vám tam tu hlavu nevědomky podržet o něco déle. Maximální hloubku zasunutí penisu do krku umožňuje poloha, kdy žena leží na zádech na posteli či na stole a hlavu má zvrácenou přes hranu dolů k zemi a muž k ní vestoje přistoupí. To je docela hustá poloha a hloubku zásunu určuje muž. Ten by si měl pohlídat vlastní orgastické záškuby, protože konkrétně na stole by jí mohl o tu hranu lehce zlomit vaz.

OHLASY : Již přišly první připomínky na tento článek a jedna byla velmi zajímavá - Dávení prý jedna dáma úspěšně potlačovala některými léky či přípravky, které zmírňují bolení v krku = Septolette, Stopangin apod. To jsou látky, které mandle a měkké patro mírně znecitlivují...

 

 

 


Tipy a triky:

 • Osušte si ukazovák, stáhněte mu předkožku až dozadu a suché bříško prstu mu přiložte zespodu na uzdičku a spodní záhyby hrany žaludu. Jen přiložit a oddálit, nebo velice lehounké dotyky. Pro lepší pochopení si představte stejnou techniku na obnaženém klitorisu.
 • Mezi šourkem a konečníkem je prostor, který je možno stimulovat tlakem, což má mírný vliv na prostatu. Tady je možno použít vibrátor nebo rozvibrovat ruku. Citlivost tohoto prostoru je individuální je třeba to zjistit.
 • Omotejte mu penis delší šňůrou perel, polejte lubrikantem a pohoňte mu ho v takovém kutálivém obalu.
 • Dejte si do pusy mentolovou zubní pastu nebo nějaký silnější větrový bonbon. A nelekněte se, kdyby zezačátku zařval.
 • Vezměte váš vibrátor a přiložte mu jej zespodu na uzdičku a kutálejte jej potom cca 1cm tam a zpět.
 • Uchopte šourek za nejspodnější část, natáhněte jej a vytáhněte mu ho co nejvýš k pupíku. Varlata i pokleslý penis se pod něj většinou schovají. Upozorňuji, že to jde pouze bez erekce! Bude to vypadat trochu hnusně - asi jako koženej suspenzor nebo zašitá vagína, ale zkuste mu pak po té našponované kůži přejet nehtíky až k análku a zpátky.
 • Pokud najdete spícího partnera s přístupným pindíkem, tak se můžete pokusit o zprostředkování luxusních snů. Dostaňte se do polohy, kdy budete k němu mít přístup ústy, ale nesmíte ho vzbudit. Nepoužívejte ruce. Dotkněte se  penisu jazykem a začněte opatrně kroužit okolo předkožky a po špičce žaludu. Začne-li se zvětšovat - nepospíchejte! Vsávání žaludu musí být extrémně pomalé a co nejněžnější. Pak jej jen pomalu cumlejte jako bonbon. Je pravděpodobné, že mu navodíte v okamžiku probouzení erotický sen a opovažte se jej okamžitě podrobit křížovému výslechu - "Která to byla?!?!?" !!! To by byla velká sviňárna!
 • Budete-li unavena - nesnažte se vystřídat s luxem. Už jsem psal, že vlastní podtlak nehraje velkou roli a navíc silný vysavač je schopen poškodit močové cesty a dokonce i chámovody.
 • Pokud vás bude ten váš kanec do toho pořád nutit, řekněte mu, aby si ho dal vykouřit do kamen!
 • Leštění žaludu - je veselá hra, která se dělá tak, že se nechá žalud mírně oschnout a čeká se na lehounký pokles erekce. Na okamžik, kdy povrch žaludu zmatní, a začnou se na něm tvořit drobounké vrásky. Předkožka se drží rukou stažená dozadu. Muž v tom okamžiku napne vnitřní svaly a také svaly, které zadržují nutkání na močení. Erekce se krátkodobě prudce zvýší, žalud se naleje krví a vrásky se rychle vyhladí a celý povrch se vyleští. Po uvolnění svalů se zase mírně zcvrkne a zmatní. To se dá opakovat i 10x a je to vcelku legrace.
 • Vyprovokujte společnou onanii a sledujte partnera, jak to dělá! Někteří muži používají velmi netradiční způsoby (ohýbání, tahání, údery penisem do dlaně apod.) a běžná stimulace jim nemusí vyhovovat. To je dobré vědět ještě před felací a jeho styl alespoň napodobit.

 

Glory Holes - až to někde uvidíte napsáno - zasuňte svého průzkumníka do nejbližšího otvoru. Jestli na druhé straně bude klečet kouzelná kočka, stará babka, tlustej černoch nebo nějaké pako s mačetou už nechte osudu.

 

 

 

 

Pamatujte, co si o tom myslí Vaše babička!

 

 

 

Kouření škodí zdraví a může i zabíjet!

 

 

 

 Nebo taky léčit!!!

 

 

 

No a nakonec pokud by se Vám chtělo přeblafnout miláčka pod vodou nebo by Vám vadila jeho vůně - použijte tento orální šnorchl.

 

 

 

 

 

Orální sex - blíží se konec a s ním i ejakulace


Časem vcelku bezpečně poznáte, kdy se chlap blíží k vrcholu. Většinou podle dechu, svalového napětí, pnutí v penisu i chuti. Těsně před orgasmem se v ústí močové trubice objevují látky, které jsou předvojem výbuchu. Některé ženy nyní ustrnou a s napětím očekávají extázi a to je myslím docela chyba. Naopak rozjeďte ty nejsilnější stimulace. Plný kontakt ústy, pevné a co nejrychlejší pohyby rukou po těle penisu. Dokonce i můžete lehce popustit zoubky a občas jimi zavadit o hranu žaludu. S jeho vzdycháním a výkřiky přidejte i své. Dejte najevo i své vzrušení. Někteří muži těsně před orgasmem přestávají dýchat  - to ticho také může být ticho před bouří. Ta ale pak o to více překvapí. Muž prožívá orgasmus a v jeho polovině až druhé třetině dochází k ejakulaci a posledním stahem a výstřikem orgastické pocity rychle ustupují. Při této fázi uklidnění často dochází k poorgastickým záškubům, kterým říkám přímrdy a při nich je už další stimulace spíš nepříjemná - ale tohle je moje osobní zkušenost a nemusí být obecná.

Pozor! - V počátku ejakulace je potřeba uvolnit močovou trubici. Silný stisk ruky obemknutými prsty okolo penisu je fajn, ale nesmí bránit ejakulaci - stejně jako třeba ucpání močové trubice zepředu - prstem nebo jazykem. Proto před ejakulací uchopte penis tak, aby konečky prstů byly vespodu a hlídejte si, abyste močovou trubici nestiskly. To je totiž víc než nepříjemné a někdy i bolestivé. Po prvních výstřicích se pak snažte zbytky spermatu vyždímat - tedy uchopte penis u kořene a tahejte sevřené prsty k jeho konci.

 

Orální sex obřezaného  penisu

Obřízka se provádí u mužů z náboženských nebo zdravotních důvodů. Její výhody či nevýhody nemíním teď rozebírat, ale jedno je důležité - obřezaný penis nemá předkožku a žalud je trvale obnažen. Tedy především v erekci. V klidu může být i mírně překrytý.  Žalud obřezaného penisu je po operaci velmi přecitlivělý, ale poměrně brzy jeho povrch mírně ztvrdne a především radikálně ztratí svou vrozenou citlivost. Technika jeho stimulace je odlišná, protože téměř úplně chybí ten závratný pocit, kdy se předkožka přetáhne až do konce do napnutí uzdičky. Na to v podstatě zapomeňte. Aby se dalo po penisu pohybovat rukou - je třeba si doslova vytáhnout kůži od kořene. Tedy stimulace se provádí opačným způsobem a kůže se tahá odzadu dopředu na žalud.  I když žalud ztratil citlivost, tak suchá ruka na něm není příjemná a v tomto případě je potřeba skutečně hodně naslinit nebo namazat. Počítejte s tím, že dosažení vrcholu je značně ztíženo a budete muset hledat funkční pomocné erotické oblasti, o kterých je tu také psáno. Na druhou stranu ale muž po obřízce je schopen velmi dlouhé soulože a to může spoustě ženám vyhovovat.


Výron semene po orálním sexu a kam s ním.

Je jedna z nejkontroverznějších a nejdiskutovanějších otázek okolo orálku. Drtivá většina mužů si přeje, aby jejich vrchol směřoval do úst partnerky a ideálně i s pozřením celého ejakulátu. Z hlediska zdraví se tomu toho moc nedá vytknout, i když se pár vědců snaží dokázat, že v ejakulátu mohou být nějaké nové viry, způsobující rakovinu. Osobně si myslím, že je to pitomost a podstatně větší hrozbou je HIV, opary, bradavičky a další. Ale i tak se to dělalo, dělá a bude se to dělat. Chuť ejakulátu se všeobecně popisuje jako slaná či hořká. Jsem pevně přesvědčen, že chlap, který to po partnerce vyžaduje, by měl napřed sám vyzkoušet, jaké to je. Pokud mu to nebude dělat žádné problémy, tak by si to mohl přát, ale nikdy nevyžadovat. Znám dívku, která omdlévala odporem jen při vyslovení slůvka "semeno". Ve svých 27 letech se znovu zamilovala a uprostřed opojné lásky najednou propadla jeho chuti jako smyslů zbavená. Když už píšu takové věci, tak jsem samozřejmě párkrát převzal ten svůj výpotek z úst partnerky. Není to vepřo-knedlo, ale určitě se nedá tvrdit, že by to bylo nesnesitelné.Při prvním pokusu doporučuju pár základních věcí: připravte si k posteli nějaké aromatičtější zapitíčko. Dvojku bílého, čistou kolu, silnější džus apod. Partner by vás měl na okamžik výstřiku nějak upozornit. V okamžiku ejakulace přestaňte dýchat, protože řada chutí je spojena s nosem a omezení dechu to sníží. Výstřik pod jazyk je výhodnější tím, že je tam méně chuťových buněk, výstřik do krku už vyžaduje větší zkušenosti. Každopádně nezapomeňte uzavřít hrtan, protože ejakulát stříká až na vzdálenost 40cm.  Spolkněte celou dávku ihned najednou a pokud možno vše. Co nejdřív to zapijte, ale nedělejte to jako by šlo o život. Asi nejpitomější je to, když po výstřiku partnerka vypálí na záchod a vše vyplivne s hlasitým odporem a začne si zuřivě vyplachovat pusu a čistit zuby.

Také je možné těsně před ejakulací uhnout hlavou a výstřik provést do kapesníku nebo na něčí tělo - podle gravitace. Jenže…. Představte si, že vám partner olizuje mokrozkork, vy šílíte, orgasmus se nezadržitelně blíží a jakmile přijde vrchol, tak toho nechá a dotáhne vás jen rukou. Budiž. Něco z toho budete mít, ale je to jak výlet na hory, kde roztál sníh.


Velké labužnice si ale dopřávají rozkoš z toho gejzíru. Olizují jej, roztírají po těle a vůbec spoustu roztomilých prasárniček. Často diskutovanou otázkou je míra herectví a skutečná záliba v semeni. A zase jsme u vztahu a především přitažlivosti. Zamilovaná ženská, které ten její chlap "voní" s tím nemá problém. A přestože je chuť semene relativně podobná u více mužů, tak by to samé s jiným třeba vůbec nedělala. Takže pánové - ty ženské to nedělají jen jako odměnu - že se přemohou, aby Vám udělaly radost. Udělejte jí to tak, že se bude klepat jak osika a budou jí brnět rty a věřte tomu, že až se vám na něj vrhne, tak přestane vnímat nějaké vděčnosti. Pořádně rozdivočelá samice je v jiném prostoru a může být ochotná se vrhnout na podstatně větší prasárny než je nějaké běžné polykání.


Chuť semene se výrazně mění podle stravy a životosprávy. Je známé a dokázané, že ostrá, kořeněná  a tučná jídla, alkohol, kouření a drogy - chuť radikálně zhoršují. Pořádná vopice po likérech či ostrém alkoholu vám z toho vašeho zrní udělá skutečně lepivý blevajz.  Na druhou stranu větší množství ovoce a zeleniny a sportem vyčištěný organismus je základem podstatně lepší chuti. Bacha na chřest - ten způsobuje poněkud žluklou chuť spermatu. Po mase je sperma slané. Po rýži a obilovinách má sperma hnilobnou chuť. Mléko působí, že je ejakulát hustší. Skutečně dobří milovníci připraví pro své partnerky překvapení, které se občas podaří po větší dávce některého sladkého ovoce. Zkuste se den či dva předem ládovat ananasem a pár hodin před akcí vyzkoušejte například krájená jablka se skořicí. Pochopitelně základem je dostatek tekutin.


Semeno mladých mužů je světlejší, tekutější a bývá ho větší množství. S věkem se stává hustším, mírně se odklání od bílé barvy ke žlutější a samozřejmě množství se zmenšuje. V okamžiku ejakulace není problém s chutí i vůní. Ovšem po ejakulaci poměrně rychle chladne a jeho vůně se mění spíše na zápach a chuť se stává méně zajímavou. Rána palicí jsou pak ponižovací SM praktiky a vylizování "odstátého" ejakulátu ze země. Ale pokud se to někomu líbí, tak ať si vylizuje třeba popelníky!

Se semenem se dá i docela srandovně masírovat. Po bouřlivém orgasmu je jeho vůně mnohdy i dost rajcovní a pokud se rozetře na záda nebo na prsa, tak je možno jej úplně bezezbytku vmasírovat. Bezezbytku tak, že po něm nezbyde žádná stopa a zmizí i jeho charakteristický pach. Jedna dávka je tak akorát na celá záda a po vmasírování je pokožka napjatější a hedvábná.

 

 

A teď jedno varování.

Spousta mužů velice ráda ejakuluje ženám na obličej, protože to viděli v porňákách a při onanii se jim to vrylo do mozku. Budiž, pokud to partnerce nevadí a Vás to vzruší - stříkejte jí třeba do nosu, ale existuje jedna věc, která není příliš známá a vůbec to není legrace. Tou věcí jsou oči. Pokud uvidíte, že Vám ten divoch namířil svůj spermomet mezi oči, tak je raději pevně zavřete. Kdysi dávno jsem někde četl, že to není zdravé a ani bezpečné a tak jsem vyrazil na oční s konkrétním dotazem. To, že sperma v očích skutečně pálí je známá věc, ale mnohem méně známá je skutečnost, že to pálení vyvolá silné slzení a spermie milují protiproud. Vydají se tedy ve slušném počtu směrem do slzného kanálku až váčku. Bohužel jsou v tomto prostoru schopny nějakou dobu přežít a hlavně vyvolat prudký zánět. Určitě to není pravidlo, ale i malé riziko je úplně zbytečné. Tuhle informaci jsem si uložil do palice a po hodně dlouhé době jsem potkal jednu krásnou kamarádku se zalepeným okem. Šli jsme na kafe a dozvěděl jsem se, že už se asi měsíc léčí s velmi ošklivým zánětem oka. Ze srandy jsem se zeptal, kam dopadlo sémě při poslední jebandě. Samozřejmě… Oko… Ale jelikož se zánět neozval hned - nespojila si to s tím ani ona, ani lékař. Vyprávěl jsem jí, co jsem se dozvěděl a slíbila, že to hned doktorovi řekne. Za týden volala. Kdyby to lékaři věděli ihned - možná by postupovali jinak. Bohužel se to dozvěděli pozdě a tato dívka přišla o 80% zraku v postiženém oku. Netuším, jak velké procento prostříknutých očí může zhasnout, ale i kdyby to bylo jen promile, tak je asi pitomost to riskovat


Tak, safraporte, mám to napsaný a mám dojem, že by mi právě teď bodla pod stolem nějaká roštěnka. Jdu zavolat té mojí, aby už konečně přijela!

  A vám gratuluju - musíte být pěkný magoři, že jste to celý přečetli až do konce a přeju fajn dovolenou

 

A nebo - najděte si pořádnou ženskou, která miluje posilovnu a nasaďte dietu...

 

autor = MilanXD

 Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým - případně umístěním našeho Banneru na Vaše stránky

 

Ohlasy na článek od čtenářů a čtenářek:

Orální sex… pro někoho vzrušující ukájení partnera či partnerky.. pro jiné povinnost…
Mám to štěstí, že patřím do první kategorie a doufám, že mi to ještě nějakou dobu vydrží. Orální sex má být součástí jak něžného milování, tak i tvrdého šukání. Bez něj to prostě NEJDE a dá se to srovnat s grilovaným kuřetem bez krásně propečené voňavé kůžičky… Zakousnout se do kůžičky a nechat se pak krásně pohltit jemnou chutí masíčka, to je pak ten pravý požitek :o)
I v dnešní době jsou ženy plné nesmyslných předsudků. Nedávno mi jedna kamarádka svěřila, že nerada provádí přítelovi orálek, protože jí vadí, že penisem čůrá a má pořád pocit, že je od moči. Sama si však ráda užívá lízání její kundičky a už neřeší, že také močí a dokonce i menstruuje.
Mým dalším překvapivým zjištěním bylo, kolika ženám vadí kouření partnerova penisu po jeho vytažení z JEJICH kundičky. Mám pocit, že muži toto absolutně neřeší. Jediné věci, ve které mohou být odtažitější je masturbace před partnerkou,  masáž prostaty,  lízání jejich análku nebo ostatních análních praktikách.      Toto samozřejmě nemůžeme po muži vyžadovat hned na první schůzce. K těmto praktikám mají totiž partneři postupně dojít a pak si je náležitě a  bez studu užívat.

Jak jsem již psala, tak si neumím bez orálku sex představit. Není podmínkou ho dělat pokaždé, ale určitě se na něj nesmí zapomínat! Mně nejvíc vyhovuje poloha, kdy partner sedí nebo leží a já si jeho penis ovládám tak jak potřebuji. Má to tu velkou výhodu, že se předejde neuvědomělému přiražení partnerova penisu hlouběji do krku. Dávící zvuky opravdu nejsou moc sexy! Nevyhovuje mi ale poloha 69, kdy je partner nahoře a já dole. Penis se pak totiž nedá pořádně a pohodlně uchopit.
Jak jste se dočetli v souvisejícím článku o orálním sexu, tak některé ženy dosahují orgasmu i při kouření partnera. Ještě lépe  se k tomu dá dojít, pokud si žena pod sebe složí nohu a patu nasměrujete pod kundičku. Při kouření se lehce pohybuje a zároveň si o patu stimulujete klitoris. To je opravdu zaručený recept, jak mít orgasmus třeba zároveň s partnerem. Nebo teda alespoň mně to jde jako po másle :o)

Další skvělou záležitostí je součastná masturbace. Dívat se na partnera, jak si to dělá sám je velmi vzrušující a hlavně žena vidí, jak to má správně dělat (jak víme, každý muž to má rád jinak a každý muž má penis jinak citlivý).  Pokud je více času, tak si ráda hraju s partnerovým žaludem. Namažu ho lubrikačním gelem a pak mu masíruju tu jeho prokrvenu hlavičku… lehce přejíždím přes uzdičku k vrcholu a pak zase zpět k záhybu na konci žaludu. Dělám to tak, jako bych,, vykusovala,, pomeranč od dužiny. Občas je příjemné partnera poškrábat zubama.. ale jen lehce! Někteří muži toto nesnesou, ale jiní snesou i silnější skousnutí. Je to zase individuální.
Mým malým handicapem je to, co řeší asi spousta jiných žen. Je to polykání semene – nedokážu jej   spolknout najednou. Neznamená to, že by mi nechutnalo nebo vadilo, ale zatím jsem se s ním nějak neztotožnila. Řeším to tedy tak, že spolknu jen část, která mi je příjemná a zbytek vypouštím postupně z pusy ven. Utíkat s ucpanou pusou na záchod mi připadá trapné a zbytečné.
Není to tak dávno, co se mi dostalo semeno do oka. V prvních 5ti minutách bylo vše v pohodě a pobavilo mě to. Ale pak nastala neskutečná bolest, pálení a svědění. Měla jsem pocit jako by mi oko někdo vyrval z hlavy. Spermie se usadily na mých kontaktních čočkách a ve fyziologickém roztoku krásně přežily do druhé dne, kdy mi zase nadělaly v oku paseku. Čočky jsem nakonec zahodila a teď už si budu dávat bacha a budu před stříkajícím spermatem raději zavírat oči :o)

Dolores

 

A jeden luxusní inzerát:

Doučování orálního sexuAhoj, jmenuju se Petr Karásek, je mi 24 let, miluji sex, hlavně ten orální a mám s ním obrovské zkušenosti. Můj penis mělo v puse přes 40 dívek ve věku 15 - 30 let a proto jsem založil tuto stránku. Doučuji doma (Praha 8 - Kobylisy) i mimo své bydliště orální sex pro dívky, které s touto praktikou ještě zápasí. Nejdříve dívce ukážu úplné základy na banánu. Banán má podobný tvar a velikost jako mužský penis, proto je vhodný do začátku. Po cca 15-ti minutách zkoušení na banánu dám k dispozici svůj penis, na kterém si vyzkoušíte všechny možné praktiky, od sání až po deep throat. Naučíte se co nejlépe udělat pusou svého kluka tak, aby už nikdy nechtěl jinou dívku!

 

Další zajímavá reakce:

Ahoj, přeposílám reakci na Tvoje varování ohledně sperma v očích:
Spermie v samotném ejakulátu není schopna oplodnění, už vůbec ne nějakého cíleného pohybu - v prostředí ženských rodidel dochází k ději zvanému kapacitace (změna metabolismu, membránového potenciálu atd.) - je to takový startér. Po tomto ději je už spermie pohybu schopná (točit ocáskem energií z mitochondrií) - to, kam jde udávají chemoatraktanty a termoatraktanty vypouštěné vaječnou buňkou. Na wikipedii je po zadání hesla "kapacitace" docela hezky děj vysvětlen (je to samozřejmě daleko složitější - proto asi buď konkrétní dotazy, nebo se mrkněte tam - ať "nezanáším" nástěnku kusy přednášky). Zánět bych připsala tedy spíše podráždění rohovky (sperma je zásadité (pH 7,2)) + souhře "náhod". A reakce doktora mi přijde opravdu podivná - ale zase znám některé mediky, co by tomu věřili - když věří, že geny jsou jen v GMO...


Diskuse

Dotaz

26.3.2017 09:30

Ahoj, funguje ještě tohle fórum? Dík :-)

5.4.2012 20:11

ahoj, trochu mne trápí, že přítel moc nemá orál v oblibě, vím, že to dělá jen kvůli mě, protože jsem mu řekla, že mě to trápí, protože to miluju. je to vůbec možný? neporadíte někdo, jak bych to mohla změnit? díky, iv

RE:

13.9.2012 07:20

Některý věci nezměníš. Kdo nemá rád třeba držkovku, nenaučí se ji mít rád. Kdo nemá rád orál, tak ho nikdy s požitkem nevychutná. Ale zas má určitě jiné přednosti? ;-)

V diskusi je 25 příspěvků, poslední příspěvek 26.3.2017 09:30 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012