Spankingmachine - Spankmachine

Spankingmachine - Spankmachine

10.11.2013

Výpraskostroj, spanking machine, spankmachine, Airmassager apod.

Slíbil jsem na podzim uveřejnit zase nějakou ptákovinu z mé vývojové laboratoře a tak jsem vylosoval tyhle "Motorické důtky"

Vedra jsou v nedohlednu a spousta lidí má doma památku v podobě stojanového ventilátoru. V tržnicích jsou občas k sehnání i za pár stovek, takže vstupní náklady nejsou nijak převratné.

1. Odstranění ochranného koše.

Tady bych chtěl upozornit, že vše je na vás a sejmutí takové ochrany je prostě riskantní a musíte dbát velké opatrnosti. U drtivé většiny ventilátorů je postup stejný

 1. Sejmout přední díl
 2. povolit matici vrtule (pozor má opačný závit)
 3. vyndat vrtuli
 4. povolit matici zadní části koše
 5. sejmout zadní polovinu krytu
 6. vrátit vrtuli
 7. utáhnout zpět pojistnou matici vrtule.

 

 

 

2. doplnit vrtuli o řemínky

Označte si vrcholové body na každé lopatce - pokud možno vždy ve stejném místě - a vyvrtejte do nich odpovídající otvory. Ty musí odpovídat zvolenému médiu pro kontakt s prdelkou. Použít se dá v podstatě veliké množství materiálů: Hedvábné provázky, vlněná vlákna, lidské nebo umělé vlasy, koňské žíně, měkké širší řemeny ze skopovice, řemínky z hověziny, kulaté kožené řemínky, bužírky, přestřižené gumové  okroužky, ale třeba i licnové vodiče (to už je ale hard core).

Vše je třeba napřed vyzkoušet, protože ladění každého materiálu je trochu zdlouhavá záležitost. Problém je totiž v tom, že čím jsou řemínky delší a těžší, tím se vrtule točí pomaleji. A to docela razantně. Jenže motor ventilátoru je chlazen průchodem větracími otvory od vrtule a chlazení předpokládá poměrně vysoké otáčky. Jakmile motor radikálně zpomalíte, začne se prostě přehřívat. Takže se to musí nastavit tak, aby vydržel bez přehřátí cca 30 minut, což většinou bohatě stačí. Ovšem nejde pouze o volnoběh - jakmile se řemínkům nastaví třeba ruka, tak záleží dost na délce dopadu. Když řemínky dopadají větší plochou, motor se zase zpomaluje. Vypadá to složitě, ale prostě si udělejte řemínky delší a pak je zkracujte a experimentujte. Až takový problém to není.

3. úžasná vlastnost ventilátoru

Mimo otáček vrtule mají tyto ventilátory jednu naprosto dokonalou funkci. Po vytažení nebo zastrčení pojistky na těle motoru vykonávají horizontální natáčení celé vrtule - tam a zpět. Takže řemínky dopadají vždy o kousek dále a dokážou tak postupně zpracovat celou plochu zadečku. Navíc podle svých vlastností dopadávají při svém postupném pohybu vždy na jiné místo. Motor se natočí většinou o cca 90 stupňů, takže řemínky se po chvilce dostanou úplně mimo tělo, motor se zrychlí, tím se ochladí, oběť si odpočine a za chvíli se jeho pohyb obrátí a při návratu zase začne zpracovávat prdelku nebo záda z druhé strany.
Ventilátory mají navíc několik rychlostí a už je jen na vás, jak si to nastavíte.
Stojanový ventilátor má také teleskopickou tyč, pomocí které lze přesně nastavit potřebnou výšku.

4. obrácení otáček

Když se vypne otáčení motoru a řemínky dopadají relativně do jednoho místa, tak je možné udělat jednu sviňárničku. Třeba pokud dopadají na ženin klín shora, masíruje se intenzivně venušin pahorek a podbřišek. Ovšem stačí celý ventilátor otočit a postavit z druhé strany a řemínky pak dopadávají odspodu - a to je zatraceně velký rozdíl. . Stačí si taky představit jak to bude vypadat, když oběť stojí čelem nebo zády. Možná to vypadá děsivě, ale pokud zvolíte něžnější materiál, tak jde dokonce o velmi příjemnou masáž i pro citlivé jedince, kteří po bolesti až tolik netouží.

5. samospanking

Mnozí mohou namítnout, že výprask je záležitostí takové té "atmošky" ve dvou, že bez dominance partnera to není ono. Tady je samozřejmě třeba se rozhodnout, jaký je u vás podíl submisivity a masochismu. Ovšem pochopitelně lze AirMassager provozovat ve dvou - třeba na mých štaflích a partner či partnerka se pak mohou lěnivě kochat nebo se věnovat současné stimulaci.

Pár lidí to otestovalo a nechci tomu dávat nějaké pravidlo - ovšem dámy si libovaly v tom, že si sedly opačně na židli, nastavily záda řemínkům a buď to dělaly současně partnerům pusou, nebo prostě masturbovaly. A občas i obojí současně

 

 6. Rady na závěr

 • Bez koše je vrtule NEBEZPEČNÁ! Nestrkejte do jejího prostoru ani ruce, ani nohy ani nic jiného! Nespoléhejte na to, že se točí podstatně pomaleji.
 • Hlídejte si, aby ventilátor nemohl spadnout nebo se někam převrátit.
 • Na volném konci řemínků NEDĚLEJTE UZLÍKY!!! To není BDSM - to je hnus...
 • Začínejte s jemnými a dlouhými řemínky
 • Naslouchejte partnerovi před vrtulí!
 • Nevypínejte posun na delší dobu a nenechte dopadat dlouho řemeny na jedno místo
 • Kontrolujte teplotu motoru
 • Bacha na kočky!!!  - Strašně je to láká a letící řemínky prostě neviděj...
 • Pozor!! Je to dobrý, účinný a návykový !!!

 

  "Kde nakoupit" neuvádím - musíte si to prostě vyrobit...

MilanXD             


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012