Sqweel 2 = inovovaný Klitoliz

Sqweel 2 = inovovaný Klitoliz

23.2.2013

 Sqweel 2 = nový model pro náhradu orálního sexu

Asi tak před dvěma roky jsem psal o tomto vynálezu recenzi a když se objevila dvojka, trochu jsem jí ignoroval, protože jsem měl dojem, že je to jen změna barvy a místo tahového přepínače jsou tlačítka. Jenže když jsem se rozhlížel po nějakých novinkách na testy a recenze, tak mě napadlo, že bych se na něj mohl podívat konkrétněji a popsat, co všechno se změnilo.

Budu předpokládat, že jste minulý článek četli a tak se základní funkcí Sqweelu a jeho provozem nebudu detailně už zabývat. Takže jdeme rovnou k jadérku změn:

 

 1. Nový design - to je nesporně velké plus. Původní jednička vypadala jako "velký živočišný uhlík" a ženy vzhledově asi moc nenadchnul. Černočerná pecka sice nebyla úplně odpouzující, ale také nebyla žádným zázrakem. Nový obal z bílého PC-ABS plastu s  růžovým akrylátovým víčkem je rozhodně půvabnější a milejší pro většinu žen. Navíc získal zaoblenější tvary a celkově má podstatně sympatičtější vzhled. Pokud se někomu líbila spíše ta černá barva - má možnost. Tato kombinace se ve dvojce prodává i s černým spodkem.
  Každopádně je to ale 1:0 pro dvojku 2. Baterie - opět to jsou 3 mikrotužkovky AAA, ale s jiným uložením. V jedničce se první tužkovka musela zasunout jakoby za roh a toho si nemusela každá žena všimnout .Samozřejmě to se dvěma nefungovalo a tak vznikaly zbytečné dotazy a rozmrzelosti. Dvojka má baterybox přehlednější a zakládání i vyjímání baterií jednodušší.
  Suma sumárum další bod pro dvojku = 2:0
 3. Otevírání víčka - Víčko u jedničky mělo rozdíly na stranách tak neznatelné, že se spousta lidí snažila jej uzavřít opačně a teprve po prostudování velikostí výstupků a výlisků zjistili, jak to správně patří. Dvojka má zepředu a zezadu úplně jiný tvar a navíc zepředu má výliskem vyznačené jazýčky a směr jejich zahnutí. Takže uzavření je již bez neplatných pokusů. Není to nijak důležité, ale je to rozhodně pohodlnější a příjemnější.
  S odřenýma ušima je to další bod 3:0
 4. Otevírání boku pro vyjmutí kolečka - U jedničky se musel celý bok pootočit a vyjmout. Zdálo se to snadné, ale pokud máte mokré ruce nebo dokonce od lubrikačního gelu - mohlo to být mírně komplikované. Navíc u nových modelů bylo nutno vyvinout malinko silnější tah, než by se dalo očekávat. Dvojka má ve spodní části boku přesuvnou pojistku a pak se bok už lehce vysune a zase vrátí. To považuju za významnější inovaci než tvar víčka.
  Tak s klidem dávám další bod = 4:0 5. Ovládání - Jednička měla tahový třírychlostní přepínač = 0-1-2-3. Zdálo se to jednoduché a účelné. Koho by napadlo, že to lze tak radikálně změnit. Hlavní tlačítko uprostřed má jasnou funkci - jeho stiskem se zapne první rychlost, druhým stiskem druhá a třetím pochopitelně maximální.  Další stisk se vrací na první rychlost a pro vypnutí je třeba tlačítko přidržet. Ale vedle něj je druhé talčítko, které přidává na první pohled běžnou funkci, ale nikoliv u tohoto produktu. Stisknutím se totiž změní směr otáčení. Stačí se podívat na tvar jazýčků a hned je jasné, že půjde o vyložený útok na klitoris. Pokud Sqweel otočíte o 180o, tak nebude poštěváček jen hladit, ale tvrdě nabírat a účinky se mnohonásobně zvýší. Samozřejmě je nutné to brát velmi individuálně, protože pro některé ženy byla jednička až příliš účinná a pro jiné to nebylo nic moc. Každopádně druhé zmíněné skupině uživatelek to udělá vyloženou radost.
  Pokud Sqweel neotočíte, nebude účinek tak ostrý a stimulace vzpříčených jazýčků "shora" bude jemnější.
  Jenže to není vše! - Druhým stiskem "revers" tlačítka se zapne střídavý režim = kolečko se otočí o cca půl otáčky jedním směrem a pak ihned zase opačným. To se stále opakuje - tam a zpátky -  přibližně po vteřině. V kterémkoliv módu je možno hlavním tlačítkem měnit rychlost otáčení. To vše značně zvyšuje užitné hodnoty této hračky a nejraději bych dal dva body - ale ve 3. bodu jsem mírně Sqweelu dvojce nadržoval -
  - takže zase jeden bod = 5:0.
 6. Výkon - u jedničky jsem pochvaloval jeho bezpečnost spojenou s možností jazýčky lehce zastavit i mírným tlakem prstu  - dokonce i lehounce nafouknutý prezervativ jej dokázal zastavit. Vytvářelo to dojem absolutní bezpečnosti, leč praxe ukázala jiný problém. Některé ženy mají rády větší tlak na klitoris a pokud si Sqweel přitlačily, jazýčky se zastavily. A to jemné šimrání je tolik neuspokojovalo. Výrobce tedy přistoupil na jejich žádosti a zvýšil výkon motoru o 30%. Při testech na zastavení prstem nebyl rozdíl postřehnutelný, ale nafouknutý perezrvativ to už nezastaví. Takže jednoznačně další bod a omluva za mojí minulou mystifikaci.
  Skóre se zvyšuje na 6:0.

 7. Hluk - Bohužel nemám tady u sebe jedničku, abych mohl stoprocentně porovnat a zaručit, že dvojka je podstatně tišší, ale u jedničky mě hluk trochu zaujal  - hlavně když jsem stříhal to videjko a řvalo mi to v původní zvukové stopě. Tady mě zase překvapila tichost u dvojky a tak jsem začal pátrat u výrobce, leč ten se s tím nikde nevytahuje. Jenže už na čtvrté diskuzi ve světě jsem zaznamenal rozhovory na toto téma a tak bych mohl "z doslechu" prohlásit, že "údajně" má menší hlučnost.
  Body nedávám - nemám to potvrzené.

 8. Bezpečnost při přepravě - Tahový přepínač se nadal jednoduše a omylem zapnout a tak se dal Sqweel 1 bezpečně přepravovat. Dvojka nemá žádný zámek ovládání a poměrně velké tlačítko na boku se dá lehce kdykoliv stisknout omylem. I krátký stisk jej okamžitě zapíná, což opravdu není ideální. Ale... - kdo z vás takové erotické pomůcky často převáží v tašce nebo kabelce? A pokud se tak stane - jaký je problém vyjmout před tím baterie? Takže záporná vlastnost vcelku pominutelná, leč pro objektivnost -
  - dávám jedičce bod = 6:1

 9. Materiál - Bubínky s jazýčky jsou stejné. Přesné složení černé hmoty u jedničky neznám, ale dvojka z ABS plastu je v naprosté pohodě. Takže zbývá víčko u dvojky. Jeho tvar znemožňuje jakoukoliv stabilitu při položení na hladkou plochu a různě se točí a kývá. Bohužel je z materiálu, který asi nepřežije pád na tvrdou podlahu jakou je třeba dlažba. Je to ode mě už asi puntíčkářství, ale je to tak.
  Takže budu krutý detailista a znovu zmírním skóre = 6:2.

Celkové skóre je tedy jasné a záporné vlastnosti jsou zanedbatelné. Dvojka je podstatně lepší...

  

 Promo video od výrobce:

 

Doufám, že vám recenze pomohla a máte zase o něco větší jasno v té džungli erotických pomůcek. Pokud to není to co hledáte a jedná se o konkrétní dráždění pouze klitorisu, můžete navštívit můj rozpis Vibrátory na klitoris a nebo vstoupit přímo do prodejní kategorie sponzora, která obsahuje i nejnovější modely vibrátorů na dráždění klitorisu

 

MilanXD       

 


Diskuse

24.9.2014 18:51

Dobrý den,

zboží dorazilo, tři nové baterky jsem vložila a nefunguje to. Tlačítka nereagují.

Sqweel 2

24.9.2014 18:51

Dobrý den,

zboží dorazilo, tři nové baterky jsem vložila a nefunguje to. Tlačítka nereagují.

V diskusi jsou 2 příspěvky, poslední příspěvek 24.9.2014 18:51 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012