Umělá vagína Tenga 3D

Umělá vagína Tenga 3D

MilanXD 27.5.2012

Umělé vagíny Tenga 3D 

O firmě Tenga jsem už psal a její umělé vagíny jsou včetně svojí slávy rozsypané po celém světě. Ale pokud shrneme vlastnosti známých modelů, tak by moudrý člověk možná díru na trhu také našel…

 

 

 1. Fleshlight – je dokonalá pocitově, ale veliká, neohrabaná a bez možnosti ovlivňovat tlak na penis. Navíc její údržba je náročnější 2. Vajíčka Tenga – jsou legrační, vytvářejí zajímavý pocit, ale jsou příliš tenká, pružná a nedokážou lépe napodobit pocit jako ve vagíně. Na druhou stranu je možné je vymýt a používat opakovaně


 3. Umělé vagíny Tenga – Pocitově jsou asi nepřekonané. Jejich vnitřní uspořádání je krutě účinné. Jsou předlubrikované a okamžitě použitelné kdekoliv a kdykoliv. Po použití se zavřou a vyhodí. Takže jediná jejich vada je jednorázovost, protože jejich vymývání by bylo asi dost složité. Takže jsou spíš na významnější události, nebo nějaké výjimky (do letadla, do kina, stranickou schůzi apod.)

 

 

 

Tenga 3D – balení

Tenga 3D je balena tak, že bych se asi odvážil si jí postavit v kanceláři na stůl a tvrdit, že je to ukázka tvaru bílých mramorových sloupů do mého nového domu. A pokud by nenechavec zjistil, že je to ze silikonu, tak bych otočil, že je to antistresové zmačkátko. Největší frajeři by tvrdili, že jde o nový hygienický návlek na řadící páku pro špinavé mechaniky. Prostě sbírka nesmyslů, ale hodně vzdálená umělým vagínám. Stojánek je nejen nenápadný i elegantní, ale současně bezvadně funguje jako věšák na sušení po použití a vymytí.
 
 
   

 

Tenga 3D princip


Jde o na jedné straně uzavřený silikonový válec, který je zvenku pokrytý nejrůznějšími výstupky. Uvnitř je návlek hladký. Na začátku má zmenšený otvor se stíracím kroužkem. Celý návlek se dá používat v hladkém vnitřním stylu, ale především se má obrátit naruby a výstupky a výčnělky pak přejíždějí po penisu.Tenga 3D porovnání s konkurenty

 

 1. Fleshlight – Fleshka má s dráždivými vložkami asi přímější účinek na rychlý orgasmus. Ovšem 3D je nesrovnatelně skladnější, ale co je důležitější, tak 3D umožňuje měnit tlak ruky na penis, jeho držení, rotace apod. Fleshlight by se dala přirovnat k milování, kdy je žena nahoře a vykonává jen jeden druh monotónního pohybu. Kdežto 3D je jako orální sex od hodně šikovné partnerky. Údržba 3D je také mnohem jednodušší – prostě se otočí na ruby a opláchne vodou s mýdlem. Nakonec se Tenga zlehka navlékne na stojánek s vyndaným distančním válečkem. Po uschnutí se dotlačí až dolů a uzavře akrylovým válcem.

 2. Vajíčka Tenga – jsou ve své podstatě téměř to samé, ale asi tak o 1cm tenčí. A právě síla té stěny dodává úplně jiný pocit. Jestliže vajíčka jsou pořád masturbace rukou se zajímavým zpestřením, pak 3D se blíží spíše dost zpevněnému análnímu sexu. 3. Klasické vagíny Tenga – jsou vnitřně dokonalé, zákazníka po aktu očistí a zahodí se. V drtivé většině nelze měnit tlak na penis. 3D nemají až tak dokonalý vnitřní pocit, ale cesta k orgasmu je přesto jasná a přímá. Ovšem jejich jednoduchá údržba, a především možnost opakovaného použití z nich dělají velké konkurenty. Navíc 3D mají podobný stírací kroužek na vstupu, takže na konci přichází očista do čista.

 

 

Tenga 3D - testy


Když jsem viděl poprvé fotografie, tak mě to vůbec nezaujalo. Prostě jsem si to představil v reálu a s ledovým klidem jsem to odložil. Pak dorazily vzorky a i ty jsem odstrkoval. Jenže moje zvědavá Testinka se rozhodla vzít aktivitu do svých rukou a v nestřeženém okamžiku tajně vyměnila svou pusinku za tuhle Žouželinku. No…. Poznat se to dalo okamžitě. Jenže sliny brzy došly a tenhle vynález se prostě mazat musí. Jelikož se mi vůbec nechtělo experimentovat se silikonovým lubrikantem (silikonový na silikon nelze použít - olej pronikne do struktury silikonu a naleptá jej), tak jsem musel zalovit do nasbíraných různých vzorků a najít nějaké mazivo na bázi vody. Testy samotné byly spíše veselé, protože jsme se o Žouželinku tahali a nikdo jí nechtěl dát z ruky. Vyzkoušel jsem pouze jediný dezén, protože si myslím, že rozdíly mezi nimi si už vcelku dokážu domyslet a myslím, že čtenáři také. Každopádně bych se nehnal za těma nejzubatějšíma, protože není vždy účelem se odprásknout co nejrychleji.
Závěr byl očekávatelný a velmi intenzivní. Stírací kroužek zafungoval bezchybně a Testinka vesele odkřepčila provést hygienu. Jen jsem slyšel zdálky, jak huláká, jestli teplou nebo studenou vodu… Jako by to nebylo fuk, když to namydlila…. Další test proběhnul ve vaně pod vodou – efekt skvělý s jednou zajímavostí – bez lubrikace to tak zvláštně drhne - jakoby vrže – a to je ještě o něco účinnější. I ve vaně jsem byl v péči té divošky a v jednom okamžiku jsem zatoužil jí pohladit. Jenže jsem narazil na tak roztoužený mokrozkrok, že mi bylo jasné, že jí nemůžu nechat ladem. A pak to přišlo – záblesk, myšlenka a Testinka se už usmívá s tím, že jí to napadlo už ráno… Bestie mi četla myšlenky a hned se začala usazovat… Nekecám – do 30 vteřin jsme byli v sobě i s touhle redukcí. Nutno podotknout, že je to velmi mladé děvče, které se musí na milování připravovat, aby to nebolelo a já patřím do mírně lepšího českého průměru. Takže na první pohled by to byla jasně věc nemožná. Vnější průměr se pohybuje okolo 8-9cm. Jenže je to žouželínová hmota, která se natáhne, ztenčí a teprve při pohybu se pomalu vsoukává dovnitř a tloustne.
Určitě vás napadlo, kde dochází ke tření – jestli se pohybuje penis v umělé vagíně, nebo umělá vagína v živé vagíně. Po chvíli jsme zjistili, že jde především o míru lubrikace. To, kde je to máznuté lépe – lépe chodí. Pak je docela důležité, kam jsou otočené výstupky. Každopádně žena má pocit skutečného naplnění a muž zase hodně pevného sevření. Nevím, jestli výrobce vůbec s touto alternativou počítal, ale pro nás to bylo asi zajímavější než její prapůvodní funkce.

 

 

 

   

Až na konci testování a úklidu jsme přišli na to, že ve dně stojánku je nenápadně ukryto balení speciálního lubrikantu. Nutno podotknout, že jsem nějaký doma našel, ale druhý den jsem zaběhnul do známého konkurenčního sexshopu a slušnější vodní lubrikant byl za 500,- a Pjur dokonce za necelých 900,- - No tak to bych to raději dřel na sucho.... 

   

Tenga 3D závěr:

Jde o skutečně chytrou umělou vagínu, která je sympatická hlavně absolutně nerealistickým a nenápadným vzhledem, velkou účinností, univerzálností, lehkou údržbou, dlouhodobým opakovaným používáním a jako třešinka na dortu je použití jako opravdu mohutný návlek na penis pro extrémně vzrušené a žádostivé dámy.  

    

   

  Tak doufám, že jste zpozorněli i zpozorněly a vnese Vám to do života další dávku erotické zábavy.

  Jo a předem děkuji, že už opět rozesíláte odkaz na tyto stránky kamarádům i na Facebooku :-)))

   

  Milan XD

   


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012