Vibrátory Tickler

Vibrátory Tickler

10.6.2012

Tickler - vibrátory se švédskou kvalitou

Erotické-pomůcky.cz je místo, kde se setkáváte s novinkami, šokujícími produkty, velevýkonnými vibrátory a řadou jiných zajímavostí, ale dnes se chci věnovat zlaté střední cestě - tedy produktům pro širokou veřejnost. Extra hity za 4.000,- Kč jsou sice zajímavé, ale jen pro rubriky HighEnd. V oblasti kvalitního výrobce, který se řídí jasným pravidlem - "nejvyšší kvalita za co nejnižší cenu"  v současnosti září společnost TICKLER.
Tickler je švédská společnost založená designérem Ericem Kalénem v roce 2009. Eric pracoval již delší dobu jako návrhář sexuálních hraček a měl s tímto oborem bohaté zkušenosti. V roce 2009 se rozhodl osamostatnit a začít budovat novou kategorii erotických pomůcek. Základní kriteria byla jasná =  "dobrá značka, dokonalý design a nízká cena".
Tickler je rozhodně zajímavý název, protože v základním překladu jde o "Dráždítko" a samozřejmě všechny výrazy s podobným významem. Design je u erotických pomůcek pro ženy pravděpodobně nejdůležitější - ženy nakupují jakoby s láskou na první pohled. Pokud se jim produkt nelíbí, je těžké je přesvědčit o technických kvalitách a naopak - pokud se jim vyložení líbí, tak mu klidně odpustí i nějaké malé nedostatky. Každopádně tvary a celkový vzhled Tickler sortimentu přináší úsměv a příjemný pocit - a to bylo to, čeho chtěl Eric dosáhnout. 
 
Ač je Tickler na trhu necelé tři roky, tak se mu daří získávat trhy na celém světě. Takže není to pouze doména Evropy, ale je známý již v také Severní a Jižní Americe, Austrálii, Jižní Africe, Číně a od roku 2012 také v Japonsku, které si získal především svou roztomilostí a barevným či  jedinečným designem. 
 
Firma Tickler má dobře promyšlenou nejen konstrukční a výrobní strategii, ale aktivně útočí i v podpůrných aktivitách jako jsou výstavy a veletrhy, sponzoruje hudební turné, pořádá večírky a dokonce vytváří jakési vibrační umění v Muzeu současného umění v Šanghaji. Tyto akce nejsou přímo určeny k posílení prodeje, ale především pro změnu myšlení a větší uvolnění lidí pro používání erotických pomůcek. Samozřejmě je vše prostoupeno komerčním efektem, ale tato cesta je dnes pro zákazníky příjemnější a méně útočná.
  
Projekt Tickler vytváří vibrátory, které jsou vyloženě jedinečné, bez stereotypů a vyvolávají dojem velké různorodosti. Proto je také nazývají spíše Toyfirends (hravý kamarád). Tak vznikla a pomalu se začala rozrůstat rodina zatím devatenácti Ticklerů, která má již 5 generací. Každá generace se vyznačuje určitými vlastnostmi, vzory, funkcemi a zaměřením. Vtipné jsou také jejich popisy a využití.

Tickler používá:

  • Indoor  =  za dveřmi (uvnitř)
  • Outdoor  =  před dveřmi (klitoris)
  • At the door  = ve dveřích (poševní vstup)
  • Backdoor  = zadní vrátka (anál)
  • a nakonec G-Spot = G-bod

Je to humorné, jasné a okamžitě srozumitelné - kam který model patří.

KAPESNÍ TOYFRIENDS

Krásné, noblesní a lišácky nenápadné. To jsou vibrátory této generace, které jsou určené především na cesty, do kapsy nebo do kabelky. Mohou je používat ženy i muži, jsou vodotěsné, účinné a levné. Stejně jako ostatní Ticklery jsou z čistého silikonu a ABS plastu.

ORIGINÁLNÍ TOYFRIENDS

Mystic, Bunny, Sunny a Rebel jsou skvělé erotické hračky za dobrou cenu, ale s rozkošným designem a jednoduchými funkcemi. Jsou ideální cestou jak začít s vibrátory a proto se hojně používají jako něžný erotický dárek. 
 

RAKETOVÉ TOYFRIENDS

Tyto raketky se jmenují Curvy, Cheeky, Wavy a Starlet. Je to již dospělejší generace vibrátorů, které mají větší rozměry a více funkcí - tedy dvě rychlosti a tři různé vibrační programy. Jsou použitelné vně i uvnitř a platí pro ně i všechny ostatní vlastnosti i materiály jak jsme již uváděli.

 

SILOVÉ TOYFRIENDS

Toyfriends s označením POWER jsou ještě větší, silnější a ještě odvážnější než předchozí modely. Coney, Nosy a Seti a slouží k vytvoření nekonečného množství stimulačních možností. K dispozici jsou opět dvě rychlosti a tři režimy pulzací - to vše  v obvyklé kombinaci s mimořádně hladkým a pružným silikonem, který jim umožňuje dokonalé přizpůsobení tělu a potřebnému tlaku.
 
  
 

DVOJITÉ TOYFRIENDS

Bossy a Shorty jsou asi nejodvážnější typy Ticklerů. S obdobnými vlastnostmi a funkcemi jako ostatní, umožňují současnou vnitřní i vnější stimulaci, což je u firmy Tickler novinkou, která rozšiřuje spektrum nabídky a univerzálnosti.
 

Eric Kalén - představy, myšlenky, nápady, práce a úspěch

Eric Kalén - švéd, kterého francouzský magazín Elle označil jako "Philippe Starck vibrátorů" pracoval dříve v poradenské firmě jako návrhář domácích spotřebičů a nábytku. Ale už jako student designu snil o vlastní cestě, kde by měl úplně volné pole pro svou fantazii. To byl hlavní důvod, proč se stal spoluzakladatelem a návrhářem věhlasné firmy Lelo a později právě společnosti Tickler. Eric se nebojí úplně nových tvarů, miluje barvy a dokonale vnímá potřeby i představy žen z celého světa. Dnes má již vlastní "vibrační svět", ve kterém je uznávaným králem.

Eric Kalén:
Na trh erotických pomůcek jsem vstoupil v roce 2003 s ambicí změnit nudnost a vulgárnost erotických pomůcek, ale především odstranit všechna tabu, kterými byl tento trh obestřen. Sex patří mezi základní lidská práva a tak to deklaruje dokonce i OSN - tak proč to tajit!

To byl důvod, proč jste začal navrhovat vibrátory?

Ano - jako projektant jsem viděl velkou příležitost změnit vnímání a pohled na erotické pomůcky u všech lidí. Cítil jsem velkou mezeru na trhu a možnost s tím udělat opravdu zásadní změny.  Všichni chceme pěkné a bezpečné výrobky, pokud jde o ostatní aspekty života. Tím myslím oblečení, nábytek, jídlo a vlastně všechno ostatní. Ale proč opravdovou funkční krásu nevnést i do života sexuálního?

Eric Kalén začínal v malém suterénním prostoru s hračkou Shady a velmi rychle se vypracoval na světově uznávaného návrháře a designera. Zcela jistě každého napadne: "Kde berete svou inspiraci a kde trávíte nejvíc času během procesu návrhu?"

Erotické hračky navrhuji už téměř 10 let. Většina inspirací pochází z rozhovorů s lidmi, kteří pomůcky používají a kteří jsou schopni své představy srozumitelně zformulovat. Pak přichází náročná a dlouhá práce nad kreslícím stolem a počítačem.

Jaké vlastnosti musí mít vibrátor, aby mohl být nazýván Toyfriend?

Úplný základ je nejvyšší možná kvalita materiálů. Na tom není možné nic měnit. Pak to jsou hravé detaily, které lahodí oku a zaujmou. Samozřejmě plná funkčnost a pak se vše doladí takovým tím oprsklým moderním designem. Podařilo se nám vše spojit a vytvořit Tickler, který se objevuje ve všech druzích medií na celém světě. Deníky, týdeníky i měsíčníky o něm píší superlativy a řada televizních společností uvedla dokumenty o naší "rodině".  Všechny výrobky jsou navrženy ve Švédsku a stejně jako zkušební modely. Pro sériovou výrobu máme vlastní továrnu v Číně s naším vedením a kontrolou.
Výroba je držitelem certifikátu ISO 9001 a výrobky jsou označeny CE, RoHS a WEEE. Úspěch máme i na Facebooku, kde uvádíme především úplné novinky a výhodné nabídky.  

V čem vidíte hlavního důvod vašeho úspěchu?
 

 


Dnes se všichni vrhají do vyvíjení a výroby extrémně nákladných, složitých a výkonných hraček. Ale ne každá žena touží po maximálních vibracích a ne každý muž chce utratit za vibrátor polovinu výplaty. Erotická hračka musí být krásná, bezpečná, funkční a levná. Ale to se už opakuji. Zjednodušeně - ženám, ale i mužům - se musí líbit, musí jim přinést radost a úlevu, musí se velmi jednoduše ovládat, nesmí být zdrojem jakýchkoliv zdravotních potíží a musí mít takovou cenu, aby se dali snadno přikupovat další členové naší vibrační rodiny.

Co dodat? Eric Kalén se narodil v roce 1973, vystudoval průmyslový design a v roce 2003-2009 byl spoluzakladatelem firmy Lelo. V roce 2009 založil vlastní společnost Tickler a neustále tvoří další a další návrhy a my se můžeme těšit na to, že se tyto novinky brzy dostanou i na náš trh.
Milan XD
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012