We-vibe Recenze a test (Wevibe, We vibe, Vívajb)

We-vibe  Recenze a test  (Wevibe, We vibe, Vívajb)

MilanXD 21.7.2009

 

 

We-vibe (nesprávně Wevibe či We vibe) Recenze a test

 
Poprvé jsem We-vibe potkal na veletrhu v Berlíně, ale protože tam byla skutečná záplava skvěle prezentovaných pomůcek - novinek, tak tenhle malý zázrak zůstal nepovšimnutý. Teprve zprávy ze světa daly jasně najevo, že bychom se měli hodně rychle začít zajímat o tuhle šikovnou podkovičku. A i když je malinká, tak určitě dokáže přinášet podstatně větší spoustu štěstí než ta opravdová od koníka.

 

 

Firm Standard Innovation Corp.  udělala jeden skvělý marketingový tah - jelikož se sláva postavená na výrazných erotických  účincích rychle šířila, tak se jim podařilo obdarovat tímto vynálezem všechny celebrity při udělování Oskarů v USA (+ iDnes). A to odstartovalo doslova raketový úspěch. I velmi známé a populární osobnosti v legraci zapózovaly s tímto dárkem a objevilo se i pár recenzí po jejich domácích testech.

 

We-vibe - o co vlastně jde?

 

We-vibe je miniaturní dvojitý vibrátor jehož oba konce mírně připomínají hadí hlavu. Je vyroben z lékařsky čistého silikonu a je pružný - tedy lze jej téměř narovnat do tvaru písmene "L". Vnitřní díl (díl který se zasune do vagíny) je malinko menší a hlavně užší. Vnější díl je o málo větší a je v něm ukryt konektor pro nabíjení, vypínač s možností volby výkonu a kvalitní akumulátor.

 

 

  

Podkovička se menším dílem zasune do vagíny a vnější díl nalehne automaticky na oblast klitorisu. Vnitřní část dosedá přesně na G-bod. Takže obě tato místa jsou výrazně stimulována a to nejen vibracemi ze dvou motorů, ale také příčným drážkováním, které účinky znatelně umocňuje. Co je ale fantastické - tak je určen pro použití při souloži!!!!

 

 

 

We-vibe  Ovládání a nabíjení

 

V nose vnější hadí hlavičky je pod silikonem ukryt přepínač, jehož střední poloha je "vypnuto", poloha vpravo je běžný vibrační výkon a poloha vlevo zapíná velmi silné vibrace. V místě tlamičky je pak vodotěsně chráněná zdířka pro nabíjecí konektor. Při první penetraci tlamičky konektorem to jde dost ztuha!

Genialita celého výrobku je (jak jsem již psal) - právě v tom, že rozměry umožňují současné zavedení penisu do vagíny - ba dokonce bych rád uvedl, že v našem případě to šlo dokonce lehčeji.

 

We-vibe  Technická data

Máteriál = čistý lékařský silikon
Celková délka We-vibe je 8cm
Klitoriální díl je 20mm vysoký a 28mm široký
Vaginální je 18mm vysoký a 28mm široký
V ohybu je pružná páteř, jejíž šířka je 5mm
We-vibe váží pouhých 60g
Oba vibrační motory mají 3000 nebo 5000 otáček
První nabíjení má trvat 24 hodin
We-vibe je možno ponechat v nabíječce
Výrobek je velmi voděodolný - lze jej omývat pod tekoucí vodou
Na We-vibe se nesmějí používat silikonové lubrikanty
We-vibe neobsahuje phtaláty a je uhlíkově neutrální
Dále vyhovuje RoHS a VEEE = moderním ekologickým normám

 

We-vibe Ostrý test


Taky se tak těšíte na testování? No my jsme se fakt už nemohli dočkat . Prostě jak za námi zaklaply dveře, tak jsme doslova vyskočili z šatů a prolétli vanou jak delfíni. Lubrikaci jsme nepoužili žádnou, alébrž té přírodní byl z té nedočkavosti možná až přebytek. Už vlastní zavedení vyvolalo u Testinky vcelku velké nadšení, protože podkovička si okamžitě dokonale sedla přesně na své místo - respektive na obě místa... . (Docela by mě zajímalo, jak ten tvar odhadli, když je tolik druhů a velikostí vagín - asi jim napíšu...) Každopádně to sedí prostě každé ženě.

 

No a pak jsem přišel na řadu já. Ten nádherný první průnik - který mám tak rád - byl trochu zastíněn obavou, jak to půjde, jestli jí to nebude bolet atd. atd. Nasadil jsem a začal se dobývat dovnitř. No a najednou lup a byl tam až po uši. Prostě to šlo podstatně jednodušeji. Určitě v tom hrálo roli její velké vzrušení, ale určitě i to, že je již vagína uvnitř otevřená. Tak jsem zkusil zatlačit až na dno a pečlivě jsem studoval její oči, které vždy řeknou naprosto vše. A tentokrát to byla naprostá blaženost. A pak jsem si uvědomil sebe. Vibrace na penisu a současně i u jeho kořene mi do něj hnaly podstatně větší množství krve, ale taky mě hnaly mnohem rychleji k orgasmu.  Najednou mi došlo, že to není jen "nějaká erotická pomůcka", že je to fakt masakr. Moc dlouho jsem se vrtět nemusel a vyhotovili jsme se současně. Mě to trochu urychlilo, ale u ní se to rozjelo jak dragster na nitrák. Koukali jsme na sebe jak zjevený a bez odpočinku jsme testnuli polohu zezadu. Ta byla trochu jiná - protože vibrace vespodu penisu mají na mě o něco větší účinky, ale zase jsme jeli bez přestávky, takže vyvrcholení by trvalo mnohem déle. Testinka si zase mohla rukou dokonale ladit přítlak na poštěváčku - ale ani nemusela. Pořád podkovička dokonale trůnila na nejlepším místě. Ještě jsme pak prubli polohu kdy ona byla na boku  a já klečel s jejím stehnem mezi svými. Všechny polohy byly skvělé a i přepínání výkonů není problém i uprostřed velké divočiny. Asi nejzajímavější ale byla poloha, kdy Testinka byla nahoře. To si vyladila fakt zážitek. Po krátké přestávce jsme pak testli nafukovací penis, který jí We-vibe uvnitř přitlačil větší silou a finále byla procházka... Stačily totiž jen pevnější kalhotky a tenhle zázrak se stane i v upnutých džínách neviditelný. Zapnout se dá lehce  - stačí dát ruku do kapsy.

 

 

Na četné žádosti zákazníků jsme natočili ještě podrobnější návod na používání We-Vibe

 

 

We-vibe Závěr

 
Tak co napsat ...? Bomba, špička, super, pecka, zázrak a tak nějak pořád dokola... Konečně něco, co mě vykolejilo a překvapilo. Je to takovej mrňousek do kabelky nebo do kapsičky u košile. Když to v kabelce někdo uvidí, tak stačí říct, že je to futuristický háček na kabelku na stůl do restaurace.  A stejně se We-vibe dodává s elegantím saténovým sáčkem. Pro pány také jedna důležitá informace:  We-vibe nosím u sebe pořád. Potkal jsem jednu dávnou kámošku a z legrace jsem jí to ukázal. Moje mohaleté přemlouvání najednou prolomila její zvědavost - takže to funguje i jako účinný "kočkolap"

 

A co je asi také důležité?  Když jsem dostal tento vzorek a ukázal to známým, tak  hned 8 osob projevilo okamžitý zájem a ještě to vlastně nebylo asi ani v prodeji. Stačilo to jen ukázat a vyprávět....

We-vibe nám na testy poskytl

SEXSHOP.CZ

který je současně garantem kvalitního a diskrétního nákupu

Recenze modernizovaného typu = WE-VIBE II

 

 

autor = XD

 Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým - případně umístěnínašeho Banneru na Vaše stránky

 

 Zákaznická recenze od slečny PLN - přesunutá z diskuzí

Dlouho jsem myslela, že všechno vím, hodně toho z této oblasti znám, nic mě nepřekvapí… až jsem nedávno náhodně zabloudila na tyto stránky a natolik se popisem W-V i jeho recenzemi nadchla, že jsem … následně se rozhodla: musím ho mít! Byl mi doručen teprve včera; nemám s ním tedy příliš mnoho zkušeností, ale přesto /nebo právě proto?/ jsem jím hned obrovsky nadšená a mám obrovskou chuť se o první poznatky podělit. Předem musím upozornit, že jsem vůbec nedodržela doporučení, uvedená v návodu – tedy že je nezbytné nejdříve 24 hod nabíjet. Po rozbalení jsem chtěla vyzkoušet, jak obtížné či naopak jednoduché je zapínání a vůbec celé ovládání – a s údivem jsem zjistila, že je trošku přednabito! Tato skutečnost rozhodla: musím přece alespoň prubnout, jak si budeme „sedět“! Skutečnost předčila očekávání. Seděl mi jako ulitý. Do vagíny šel nejen pro jeho zaoblenou hlavičku úplně lehce ; ale taky proto, že moje těšení se bylo tak velké, že… ani nebylo třeba použít lubrikační gel. Klip, určený na klitoris, dosedl přesně na své místo. Vzhledem k pružné konstrukci ve tvaru písmene U tlakem… tak akorát. Zapnula jsem na slabší vibraci a … houby slabší! To byla síla! Cítila jsem, že kdybych chtěla, udělal by mě hned. Protože jsem však nechtěla riskovat překvapení v podobě úplného vybití v nejlepším, rozhodla jsem se ho přece jen na chvíli nasadit na kolíček nabíječky a trochu dobít. :-)vydržela jsem čekat jen asi pět hodin (místo doporučených 24). Musím říci, že to týrání sebe sama po tu dlooouhou dobu se mi zdálo být nekonečné! Déle to prostě nešlo! Tentokrát jsem se rozhodla přibrat i do party i vibrátor – a ani jsem nepotřebovala kontrolovat baterie – nebyly vůbec třeba. Stačilo mi, že jsem ho použila jsem pouze jako „věc“. Vibrace jsem chtěla otestovat na W-V. Ty vyšší jsem pouze vyzkoušela a vzápětí přepnula na ty nižší; vyhovují mi více. Stimulace dvěma vibrátorky - klitorisu a současně vagíny v oblasti bodu G - je bombastická. 

Snad nikdy jsem nedosáhla orgasmu tak rychle. A nejen to. Byla to i síla. Moje vzrušení z očekávání a překonání představ bylo natolik intenzívní, že druhý orgasmus na sebe nedal dlouho čekat. Sebeovládání, kterým se jindy tolik honosím, bylo tatam… Ještě několik desítek minut po vytažení W-V jsem vzhledem k předchozím vibracím na klitorisu cítila lehké příjemné brnění. Nedalo by mi moc práce, pro přetrvávající pulsování i tam vevnitř, vzlétnout i potřetí … Dnes je 2. den mého vlastnictví W-V a jsem umírněná; poctivě ho nabíjím požadovanou dobu. A jsem rozhodnutá si ho vzít až zítra do práce. Jeho chod je natolik překvapivě tichý, že nemám obavy, ač pracuji neustále v kontaktu s lidmi, že by si někdo mohl všimnout…. Tedy, pokud se mnou řádně nezamává? Uvidíme. Vím, že je W-V určen zejména pro užití v páru. Vlastně – koupila jsem ho nejen pro sebe, ale současně jako dárek pro mého miláčka /zdravím, MMi/ a protože spolu nemůžeme být příliš často, neskutečně se těším, až ho prubneme  společně… Omlouvám se čtenářům za svůj chudobný slovník při popisu /překrvenost pohlavních orgánů mi způsobuje následnou nedokrevnost mozkovou ;-)/ ; ale měla jsem nezkrotnou chuť se tady ze svého nadšení vypsat. Netušila jsem, že budu limitována počtem znaků a budu muset svůj text rozložit do vícero celků; snad to tím ale neztratilo na obsahu? ;-) 

POZN REDAKCE - limitování počtu znaků je nezbytnost proti internetovým vandalům. Vaší recenzi jsem bez úprav překopíroval sem - pod text.  XD

 

 

 

 


Diskuse

12.9.2011 21:23

Přidávám se. Kdo to ještě nemá a váhá, kupte...K těm negativním ohlasům mám jen to, že pokud někdo očekává zázraky během minuty po nasazení, tak je s prominutím hňup...k tomu pořádnému prožitku je potřeba pár klasických kofaktorů a celé to pak vytvoří ten správný zážitek. A k nějakým kampaním se ani nevyjadřuju...Mluvím z vlastní zkušenosti, nedám na Viba dopustit.

SUPER

6.2.2011 02:18

Kdo to jetě nemá tak si to kupte nebudete litovat :D

vodotěsnost?

2.2.2011 17:26

Dobrý den dá se používat i ve vaně? Máme s manželkou rádi sexík v teplé koupeli.

V diskusi je 72 příspěvků, poslední příspěvek 12.9.2011 21:23 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012