Boom HiBall Inteligentní pomůcka pro Kegelovy cviky

Boom HiBall Inteligentní pomůcka pro Kegelovy cviky

MilanXD 9.6.2016

HiBall - Smart Pelvic Floor Muscles Training System
Inteligentní systém na procvičování pánevního dna - Kegelovy cviky

 Překotný vývoj technologií a propojování různých moderních zařízení mezi sebou přináší na pole s erotickými pomůckami novinky, nad kterými i vizionáři žasnou.
 O Kegelových cvicích jsem napsal už spoustu věcí a jejich princip nemá cenu donekonečna rozebírat. 
Do dnešní doby ale mělo veškeré cvičení několik zádrhelů:
 1.  Cvičení bylo nudné a nezajímavé
 2. Neexistovala jasná a zřetelná kontrola efektu cvičení
 3. Zajímavé pomůcky se přestaly vyrábět nebo jsou poruchové (Swan Clutch)


 
   No a hned první pomůckou, kterou jsem dostal do ruky po mnohaleté přestávce se stal HiBall. Tvarem i systémem trochu Swan Clutch připomíná a není se co divit. Původní nápad byl totiž skvělý, ale nebyl technicky úplně dotažený. Ale abych nepředbíhal a držel si známý formát, tak to vezmu popořádku:
 
 

Obal a vybavení:

 Obal patří rozhodně mezi velmi zdařilé a určitě se dá považovat za luxusní dárek. Papírový přebal, v něm pevná krabička potažená růžovou perletí, uvnitř pěnová tvarovka a pod ní nabíjecí USB kabel a saténový sáček. No a pochopitelně návod.
 

 

 
 
 
 

Princip: 

Podobně jako u Clatche má HiBall pod povrchem menší kuličky velice citlivé tlakové snímače. Co je důležité, tak jsou proporcionální = neměří tedy pouze Ano x Ne, ale dokáží změřit tlak s velikou přesností  - třeba jako kuchňyská váha. Ve spodní kuličce je pak vcelku slušný vibrátor.
Základní princip je geniální = nahrajete si apku do mobilu, spárujete obě zařízení a pak si na mobilu vyberete některý z řady programů. Můžete jen tak volně trénovat, můžete si nastavit i dlouhodobý cvičební program, můžete sledovat naprosto přesné hodnoty tlaků číselně i graficky, můžete si dělat tabulku rekordů i cvičebního efektu za delší dobu.
Unikátní výhodou jsou otevřené možnosti mobilní aplikace, takže k vibrátoru budou neusále přibývat možnosti a zajímavosti.
 

Rozměry HiBall:

 Hodně lidí se ptá na přesné rozměry, protože ty jsou poměrně důležité pro lehké zavádění. Mladé dívky se občas zajímají o Kegelovy cviky nejen jako o prevenci, ale často si už uvědomují jedinečnost silné vagíny a při tom třeba mají při souloži potíže s penetrací. Jenže menší rozměry pochvy nemají s poševními svaly až tolik společného. Malá či velká ruka také ještě neznamená vetší nebo menší sílu. Důkladně posílené pánevní dno je nejen unikátní prožitek pro muže, ale především zprostředkuje ženě podstatně silnější orgasmus.
Ale zcela jistě je větší zájem mezi ženami, které již mají děti nebo které si uvědomují určité "uvolnění" spojené s věkem a chtějí být pro své partnery více žádané. Jalikož rozměry chybí na všech webech, doplnil jsem je jako důležitou informaci pro všechny věkové kategorie.

Ovládání:

SMART je dnes už magické slovo a bez něj se moderní produkt neobejde. Ovšem k HiBallu absolutně patří. Ovládání totiž už žádné ovládání nemá. Jenom hlavní vypínač. Vše ostatní se odehrává na Vašem mobilu - pochopitelně iPhone i Android. Základní aplikace je umístěna na zaběhlých Google Play a iStore a její instalace je stejně jednoduchá jako u ostatních. Trochu mě překvapilo, že to po instalaci hned nabídlo aktualizaci, ale ta ještě nebyla na Google Play a připojilo se to na web výrobce a tam samozřejmě mobil začal protestovat a musel jsem povolit instalaci z neznámého zdroje. Všechno proběhlo v pohodě a ani antivir v mobilu nijak neprotestoval. Spárování mobilu s vibrátorem se mi povedlo až na druhý pokus, ale nejspíš to byla moje chyba, protože jsem krapet ignoroval návod.
 


 Jelikož se objevila jedna zákaznice, které jsem musel pomoct s párováním Androida, tak raději napíšu ještě doplněk  tomu:
 1. Stáhnout aplikaci z GooglePlay s názvem iBall (růžová kapka s očima)
 2. Zapnout Bluetooth na mobilu (viditelnost myslím není potřeba)
 3. zapnout aplikaci na mobilu
 4. stisknout dlouze tlačítko na horní kuličce HiBallu tak, aby se pod ním rychle rozblikalo podsvícení
 5. v aplikaci iBall stisknout vpravo nahoře tlačítko OFF
 6. uprostřed stisknout kolečko Conect to device
 7. uprostřed potvrdit titulek iBall.


Funkce bez mobilu:

Swan Clutch byl vyjímečný tím, že stiskem poševních svalů se daly přímo regulovat vibrace = čím víc stikneš, tím víc zavibruješ. Tato funkce se u HiBallu zapne automaticky po cca 40sec - pokud se mu nepodaří se spojit s mobilem nebo prostě mobil není v dosahu nebo vypnutý.
Prostě vibrace budou přímo reagovat na tlak svalů. Má to jeden pekelný aspekt: Pokud si ho zavedete v tomto módu a začnete masturbovat, tak správným stahem svalů si podpoříte masturbaci zevnitř. Čím víc stáhnete, tím to bude samozřejmě lepší. Zní to jednoduše, ale testerky z toho byly úplně zoufalé. Fór je v tom, že s blížícím se orgasmem se vyplavuje i endorfin, který zvyšuje libido a snižuje bolestivé pocity. Takže stah vagíny můžete držet nebo dokonce zvyšovat a nevnímáte cvičební únavu. To patří mezi skutečně "vyhecované" cvičení a na vrcholu už máte kočičku doslova v křeči. Je to velká paráda, ale druhý den si uvědomíte, že máte panímandu pěkně namoženou.
 
Je to báječné, že HiBall převzal tuto jedinečnou funkci a tím se u mě vyšvihnul mnohem výše, než jsem původně očekával
 

Funkce při spojení s mobilním telefonem.

Nejsem si jist, že dokážu všechny vypsat a navíc je možné, že při zveřejnění tohoto článku už budou existovat nějaké nové. Každopádně po nainstalování a spuštění projdete krátkým tutorialem, který je zatím v anglině, ale na české verzi se už usilovně pracuje a bude v dohledné době. Hlavní obrazovka - po vstupu - umožňuje výběr ze třech druhů posilování. Rozcestník se dá posunout nahoru a v dolní části jsou nějaké další funkce, ale zatím nejsou aktivní.
 
 
 Základní cvičení je jednoduché a mobil Vás vede jako osobní trenér ve fitku. HiBall se nalubrikuje - jelikož je to silikonový produkt, tak je potřeba gel na bázi vody nebo univerzální Boom ze Sexshopu, který má vlastnosti silikonového, ale je možné jej používat na silikon. HiBall se zavede tak, aby první kulička (která je spojena s anténou) byla cca 2cm za poševním vstupem a spodní (větší) uvnitř vagíny. Přesné umístění si časem samy vyzkoušíte a určitě jej budete samy měnit, protože tím dokážet posilovat různé hladiny svalstva v rozdílných hloubkách vagíny.
Zaujmete pohodlnou - mírně gynekologickou polohu a  cvičíte podle instrukcí = pár sekund stah, pár sekund uvolnění. Aby nebylo nutné stále sledovat displej, tak jednotlivé cviky jsou avizovány krátkým zavibrováním. To celé se opakuje po nastavenou dobu.
 Podobných cvičení má aplikace víc, ale jejich rozdíly nemá cenu podrobně vypisovat. Spíš je důležité to, že je možné si nastavit Schedule (kalendář cvičení) a cvičit naprosto pravidelně. V podstatě kdekoliv - v metru, vlaku, autě, na poradě i u kadeřnice. Tak zjednodušený přístup ke cvičení a automatické připomínání, má dokonalý efekt na účinnost celého cvičení. K tomu pak apka vygeneruje i přehledy cvičení a ukáže vývoj a posun síly poševních svalů.
 
 
 
 Aplikace obsahuje poměrně zdařilé průvodce, návody a postupy. A brzy bude i v češtině. Stačí si s tím chvíli hrát a brzy se rozkouká v podstatě každý.
 
 POZNÁMKA Z 12.8.2016:
Při pomoci zákazníkům se mi povedlo dostat HiBall do "pastavu". = Bylo možné jej nabíjet, ale nešel nijak zapnout. Mordoval jsem se s tím asi 10 minut. Pak se mi povedlo jej dostat do párovacího módu v době kdy byl zapojen na nabíječce (dlouhým podržením tlačítka) a od té doby zase začal fungovat normálně. Takže to asi vyresetovalo zablokování produktu.
 


Nabíjení

Naprosto jednoduché - do malinkého otvoru  se zasune konektor (až do konce) a připojí se k nabíječce mobilu nebo OSB portu počítače a některých televizí. Podsvícení tlačítka na HiBall ukazuje stav nabíjení.
 

Pecka - trhák - bomba:

Jelikož jsem na fejsu napsal, že tohle zařízení je tak vtipný, že by se z něj i Cukrák vyvrátil smíchy, tak musím doplnit některé funkce, které jsou prostě snové.
 •  Po registraci se můžete spojit s HiBall komunitou, zařadit se do soutěže a porovnávat svoje výsledky cvičení s ostatními ženami na celém světě. Na Top-Ten si asi sáhne málokterá, ale šikovně tak zjistíte, v jaké oblasti se asi pohybujete
 • Můžete cvičit v podstatě kdykoliv a kdekoliv. Zařízení je naprosto tiché, takže po zavedení v podstatě malého tělíska můžete trénovat kdykoliv a kdekoliv.
 • Anténa je flexibilní a je možné jí narovnat a pak vyzkoušet správné napínání svalů - stejně jako u Come
 • Lze jej používat jako klasické - dálkově ovládané - vibrační vajíčko - jen si ho prostě na mobilu přepnete do módu Massage. Takže i legrace pro partnera, který se zmocní na veřejnosti Vašeho mobilu :-)  Tím, že je anténa vně těla, tak má i slušný dosah - cca 10m. Zásadní je pak spousta možností a druhů vibrací. Jestliže máte nějaké zkušenosti s vibračními vajíčky, tak víte, že vibrace uvnitř vagíny jsou sice příjemné, ale u málokteré ženy způsobí orgasmus - jenže anténa má flexibilní kovový kord, takže jí můžete ohnout přes klitoris a zafixovat pevnějšími kalhotkami. Vnitřní kord totiž velmi dobře vede vibrace po celé délce a pak už je legrace dokonalá...
 • Aby toho nebylo málo, tak trénink je možné spojit s hrou!!! A ne jednou! Na mobilu jsou zatím tři animované hry = Chytání ryb, Vzpírání a Létání. A prostě ty hry ovládáte poševními stahy!! To mě doslova rozsekalo. Už aby taky něco vymysleli pro chlapy! :-)))))  Dovedete si představit, jak si v metru hrajete nějakou Mário-kravinku a nikdo netuší čím? Vyseknete si sedmej level a pak sotva vstanete? Za pár měsíců takového hraní chňapnete vagínou svýho starýho za pindíka a zahodíte ho na skříň.... :-D
 
POZNÁMKA Z POZDĚJŠÍ PRAXE
 Téměř až po roce vyšlo najevo, že pro "dálkové ovládání partnerky" není Hi-Ball úplně nejlepší, protože "párování" neudrží spojení, pokud se spojení nepoužívá cca 5 minut. Po této době se spojení s mobilem automaticky přeruší a pro nové připojení je potřeba vyjmout HiBall a opět stisknout tlačítko a provést propojení. Jako určité řešení je ponechat HiBall v manuálním módu na úplně ztlumené vibrace. Ty jsou tak nějak vydržitelné a pak stačí je pouze zesílit. To funguje, ale žere to trochu akumulátor, takže se sníží provozní doba.

 Testy HiBall -

Test 01
Testování téhle hračky byla pro mě zábava, vzrušení a trénink v jednom. Napřed mě uchvátily aplikace na připojeném mobilu, získávané body, dosažené úrovně... v propojení s reagujícím tělem. Odhaduji ale, že tak po 15 minutách intenzivního blbnutí se dostaví únava. Intenzivně zvlhčuje, možná způsobem vibrací, možná zapojováním svalů, nejspíš kombinací obojího.  Maximální dosažená hodnota byla 220.
 Kaili        
 
Test 02
Tentokrát se testování ujala osoba, která bude s největší pravděpodobností rovnou na prvním výkonnostním místě. Ve zkratce - jógyně, tanečnice, sportovkyně, bezdětná, beztučná, bezchybná a bezzábranná. Pány, kteří mi budou psát o spojení na ní upozorňuju, že by to měli dělat výhradně pokud mají silné sebevražedné sklony. Absolutně nesnáší, když jí chlap po sedmém čísle usne....
Jelikož neměla čas, tak mi poznatky mrskla narychlo do mailu a tady jsou v přesné a neupravené podobě...
Chtěl jsi maximální hodnoty -

Největší stisk na čince jsem udělala cca 450

6sec jsem v průměru udržela 310 a to s dýcháním do břicha (posilovna v apce)

Ryby mě nebavily, já mám největší výkon 4 -5 sekund, nejsem frndová sprintérka, ale frndová vytrvalkyně :-)

Posilovna na mobilu je dobrá na rychlé měření

Ale TOP je létací aréna, dala jsem všechny levely najednou ;o))) první level s prstem v nose, to je jen nějakých 500m… u třetího levelu na 1500m jsem začala odumírat..no a proč asi..protože jsem nedýchala správně..pro udržení pulsujícího stahu (což je pro hru ideál, protože puls je od cca 80 – 200stahu) je důležité správně prodýchávat břicho (při 5 levelu jsem měla už trochu kyslikovej šok – ale já to miluju). Bříško musí být (na dlouhodobý stisk) uvolněné prodýchané, ale svaly zatažené..ať žije joga ! Docílí se tím silnějšího a dlouhodobějšího stisku a hlavně tohle je přesně to, co mi dovolí mít 15-20 orgasmů za hodinu ;o)))

 
      Když si představím, že budu mít cvrčka, tak na poporodní frndotréning je to dle mého ideální záležitost.. Máte dokonalou zpětnou vazbu, jak na tom v dané chvíli jste a díky hrám v apce je to cvíčo i zábava.

Zajímavé je (slyšela jsem), že mnoho příslušnic něžného pohlaví umí stáhnout frndosvaly jen na začátku frndopokladu, ale explozivnímu orgasmu - kterej má opravdu grády - hodně pomáhá, když jsou frndosvaly stažené po celé délce stožáru vašeho drahého. Cítíte pohyb po celé délce vaší vagíny, ne jen na začátku a při větší obdařenosti spolusouložitele na jejím konci.

Upozornění : pokud vytrénované frndosvaly obejmou mocně, drahý Vám dlouho nevydrží ;o))))

 Rosnička (opravdu)        
 
 
Shrnutí:  Bateriové bezdrátové vajíčko na dálkové ovládání se pohybuje okolo 2.000,- Boom HiBall má poslední cenu 2.999,- - což je k jeho možnostem a funkcím skutečný Boom... 
 
Pánové-hračičkové: Je to zábava!!!
Dámy - nebojte se - není to tak složité.... 
 
 
                                                                                                                                          MilanXD
 
 

Diskuse

mobil

27.7.2017 09:10

Pokud mám na mobilu systém Microsoft Windows - aplikace mi nepůjde?

Windows mobile

17.3.2018 16:38

Myslím, že určitě ne.

Hi Ball x appka

5.10.2016 17:41

Koupila jsem si Hi Ball, první dojmy jsou skvělé, jen se mi nedaří připojit aplikaci v telefonu, zkouším vše podle návodů, telefon Hi Ball najde jako zařízení, ale pro spárování chce PIN, návodně 0000 ani 1234 nefunguje. Jak na to, aplikace vypadá hodně dobře. Děkuji

V diskusi je 16 příspěvků, poslední příspěvek 17.3.2018 16:38 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012