Co je rimming

Rimming je speciální stimulace konečníku jazykem. Proto se jí říká hovorově česky "lízání análu". Je to praktika okrajově patřící do orálního sexu a častější je u homosexuálního styku u mužů. Rimming je riziková činnost vzhledem k nebezpečným fekálním bakteriím, které mohou způsobit prudké záněty v krku.

Proto, pokud byste se rozhodli rimming vyzkoušet, doporučujeme dodržovat přísná hygienická pravidla. Raději ještě přísnější, než u análního sexu.

Techniky používané při rimmingu

Součástí rimmingu mohou být:

  • lízání análního otvoru

  • zasouvání jazyka do análního otvoru

  • stimulace hráze

Hlazení a líbání celého zadečku ještě více zpříjemní právě prožívané chvíle.

Proč je rimming příjemný

Anální prostor je místo, kde je obrovské množství nervových zakončení a platí zde totéž, jako u análního sexu – mluvíme tu o velmi citlivé erotogenní zóně.

Proč může být rimming nebezpečný

Jak jsme zmínili výše, je to otázka hygieny, která je v tomto případě velmi, velmi důležitá. Proto je potřeba používat pomůcky jako je klystýr, či anální sprcha, speciální anální gely a spreje. Případnému zápachu můžete předejít použitím lubrikačních gelů s příchutí či vůní.

Jak se k rimmingu (lízání análu) uvelebit?

Obvyklé polohy se nijak neliší od běžných, ve kterých sexujete. Žena či obecně pasivní příjemce rimmingu může ležet na zádech a mít zvednuté nohy, které si může přidržovat rukama. Druhou možností je vkleče na všech čtyřech. Velmi vzrušující polohou může být nasednutí na obličej podobně jako je tomu u facesittingu.

Věříme, že jsme vám techniku rimmingu přiblížili natolik, abyste věděli, co to rimming je a co obnáší. Pokud se do toho pustíte, dbejte na hygienu a užijte si to.

S hygienou a výbavou pro rimming vám pomohou pomůcky a přípravky v následujících kategoriích