Lelo Tiani a Lyla

Lelo Tiani a Lyla

MilanXD 8.11.2011

LELO - Tiani a Lyla

Hi-End je oblíbený soudobý trend a časopisy jako třeba T3 jsou až nebezpečím pro milovníky posledních modelů. Objeví-li se nový mobilní telefon - okamžitě jej vymění za svůj starší. Stejné je to u televozorů, aut, letadel a další špičkové elektroniky.

High-End je to nejlepší v tomto okamžiku, poslední model, úplná špička, sen všech znalců a vzrušující obdiv od žen. Hi-End vytváří i vlastní uspokojení z osobního úspěchu, z toho, že si to mohu dovolit.

Každé odvětví má svojí luxusní špičku, ke které vzhlížejí zákazníci i konkurence. Lelo jí dlouho drželo tvrdě zlacenými pomůckami s velmi vysokou cenou - ale to nebyla špička v komplexu vlastností a technologií - to byla špička pouze vzhledová a cenová.

Nyní ovšem Lelo umístilo na hrot pyramidy několik produktů, které mají všechna nej a při tom nejsou cenově v oblasti údivu.

 

Lelo Tiani a Lyla jsou něco jako sourozenci. Mají v podstatě shodné zdroje energie a vibrací, shodné materiály i ovládání a liší se pouze tvarem a s ním spojeným místem využití.

 

Lelo Tiani

Jestliže byl slavný We-Vibe vyhlášen za nejprodávanější erotickou pomůcku, dá se pochopitelně očekávat, že podobný tvar se objeví v mnoha napodobeninách a modifikacích. Je obvyklé, že takové modely nedosahují kvality originálu, ale LeLo toto pravidlo pokořilo. V recenzích na We-Vibe se sporadicky objevují stížnosti na jeho velikost (pro některé dámy je příliš velký) a druhou, mírně kritizovanou oblastí, je méně dostupné ovládání modelů I a II. Na základě průzkumů názoru uživatelů vyvinulo LeLo principiálně podobný model erotické pomůcky, ale s výraznými vylepšeními.

 

 

První velkou změnou je zmenšení vnitřního dílu a odstranění vnitřních vibrací. Důvod je prostý - zmenšení není třeba komentovat - u většiny žen se v oblasti G-bodu uplatní podstatně více tlak, než vibrace. Hlavní funkcí vnitřní části podkovičky je tedy stabilizace druhého - vibračního - konce, na klitorisu a mírný tlak na G-bod při souloži.

 

 

 

 • Zrušení vnitřních vibrací má navíc důležitý efekt při prodloužení styku u muže. Vnitřní vibrace způsobovaly stimulaci i partnerova penisu a urychlovaly jeho vyvrcholení.
 • Anatomicky upravený tvar vibračního dílu pro lepší a přesnější využití
 • Kvalitnější a trvanlivější akumulátor bez paměťového efektu
 • Jednodušší zapojení nabíjecího konektoru
 • Semišovaný povrch silikonového těla Tiani je i při delším používání na pohled luxusnější.
 • Převratné dálkové ovládání (bude popsáno později)

  

 

Lelo Tiani se zavádí do pochvy užším koncem a širši = vibrační díl, se vtiskne mezi stydké pysky  - až na klitoris. Poté je možno se milovat klasickým způsobem = ze předu, nebo může být partnerka "na koníčka". Vnitřní díl je penisem přitlačován na G-bod a vnější (vibrační) díl je podbřiškem partnera tlačen na klitoris. Je to tedy především pomůcka pro párové milování, ale samozřejmě je využitelná i s dildem či dalším vibrátorem pro masturbaci samotné ženy.

Pro dámy, které mají citlivost především (nebo pouze) na klitorisu, je to pak výborná pomůcka i pro denní nošení pod přiléhavějšími kalhotkami. ¨

 

Lelo Lyla

Ženy je v základu možné rozdělit na vaginálně nebo klitoriálně vzrušivé (pochopitelně i obojí naráz). Jestliže je Tiani zaměřeno na poštěváček, pak LeLo Lyla je v podstatě dokonalé vibrační vajíčko určené především pro vnitřní vaginální stimulaci. V ruce je možné jej používat i na klitoris, ale primární zaměření je jasné. Nejlevnější vibrační vajíčka mají kabelový ovladač a v něm umístěné baterie. To je použitelné téměř pouze v domácnosti. Postupem doby se objevila vajíčka s vlastním zdrojem a dálkovými ovladači. Taková vajíčka měla buď speciální baterie, které jsou málo dostupné a drahé, nebo tužkové baterie AAA a tím se jejich rozměry dostávaly do zbytečně velkých tvarů.

 

Lyla je vibrační vajíčko ideální velikosti a genialita firmy Lelo se projevila tak, že použili stejný vibrační díl jako u Tiani a tím pádem i stejně úžasný dálkový ovladač. Takže je možné odkázat jeho vlastnosti na výše uvedený odstavec u Tiani. Plastové očko (černá smyčka) pak slouží pro snadné vyjmutí.

Vajíčko se využívá pro samostatnou masturbaci, venkovní nošení, ale například i při análním sexu, kdy je vajíčko podpůrným prostředkem ve vagíně a vzrušuje tak oba partnery současně.

 

  

 

 

Lelo Sense Motion

Dálkový ovladač pro Lyla i Tiani je skutečným Hi-Endovým klenotem mezi erotickými pomůckami. Dosavadní ovladače dokázaly pouze zapnout a vypnout vibrace a modernější modely i přepínat několik vibračních programů. Ovladač Lelo má ovšem spoustu převratných funkcí navíc.  

 1. Ovladač má tvar miniaturní pudřenky či pouzdra na léky a jeho volné položení na veřejném místě je naprosto nenápadné a nicneříkající.
 2. Ovladač má tři tlačítka a jako jediný dokáže měnit vibrační programy a u každé volby je možno měnit současně i intenzitu vibrací.
 3. Má skutečně dostatečný dosah, který se pohybuje přes 12m, ale testy prokázaly, že funguje i přes 3 stěny, což zatím žádná dálkově ovládaná erotická pomůcka neuměla. Bohužel testováno "na sucho". Při testech s "živou" ženou bylo vše jinak - podrobnosti na konci článku. 
 4. Ovladač má v sobě zabudovaný miniaturní vibrátor, který vibruje naprosto synchronně s hlavním - ovládaným - vibrátorem. To je novinka, která citelně chyběla všem dosavadním modelům. Partner, držící ovladač v ruce, tak má dokonalou informaci o tom, jaký program, jaká intenzita a jaká rychlost je právě u partnerky nastavena.  Tato zpětná vazba je vynikajícím řešením kontroly provozu.
 5. Vibrátor v ovladači je možno vypnout a pro kontrolu pak bliká na ovladači pouze miniaturní LED dioda - opět ve stejném taktu a rychlosti, jako hlavní vibrátor. Přestože jsou oba vibrátory extrémně tiché, pak toto vypnutí je vhodné například v kině nebo úplně tichých prostředích. Vibrátor ve vagíně slyšitelný není.
 6. Naprostý šok pro erotickou veřejnost je ale v ovladači zabudovaný Motion Senzor. Jde o velmi citlivé náklonové a pohybové čidlo. Tedy mimo klasického ovládání tlačítky a přepínání programů či intenzity jejich stiskem, je možno ovladač přepnout do Sense Motion 1 nebo Sense Motion 2.

První volba využívá náklon ovladače. Ve vodorovné poloze běží vibrace pouze na cca 10% a jsou téměř neznatelné. Jeho nakláněním se plynule zvyšuje výkon vibrací a maxima dosáhne, jakmile je ovladač nakloněn kolmo k zemi. Reakce vibrací na ovladač jsou okamžité a velmi přesné.


Druhá volba umožňuje ovladačem rychle pohybovat ve svislém směru nebo krouživým pohybem ve vodorovné poloze - opět s okamžitým efektem na vnitřní vibrace a s možností kontroly přes minivibrátor v ovladači.

Tím získává Tiani i Lyla neuvěřitelné možnost použití, kdy si můžete s ovladačem pohrávat na stole, mít jej u sebe při tanci, při sportu a vzhledem k vodotěsnosti třeba i ve vodě. Výrobce dokonce vtipně přiznává možnost upevnění ovladače na úklidové pomůcky - například smeták. Zcela jistě vás napadne záplava dalších možností a vtípků a potěší nás, když se o ně podělíte v diskuzích pod článkem.

Technické parametry LeLo Tiani a Lyla:

 

 

 • 2 režimy Sense Motion + 6 klasických vibračních programů
 • Dosah ovladače až 12m  (lež.... Více na konci článku)
 • Hlavní vibrátor má zabudovaný akumulátor Li-Ion 70mAh
 • Nabíjení = 2 hodiny při 5,0V a 70mA
 • Provoz hlavního vibrátoru je 1 hodina, provoz ovladače s vibracemi pak 10 hod,
 • Pohotovostní režim = 3 měsíce
 • Frekvence = 180Hz
 • Hluk je nižší než 50dB
 • Kmitočet přenosu = 2,4Ghz
 • Výkon vysílače = 1mW
 •    

 

Bohužel lživá a podvodná reklama...  - Více na konci článku...

 

LeLo Tiani a Lyla

V tomto okamžiku s největší pravděpodobností neexistuje dokonalejší, modernější a převratnější erotická pomůcka v těchto kategoriích. Ovládání Sense Motion oba produkty řadí mezi velmi účinné, efektivní a současně neuvěřitelně zábavné. Jejich využití a možnosti ocení především skuteční znalci her lásky. Tiani i Lyla mají opravdu luxusní balení obsahující vše potřebné pro provoz - včetně hygienického saténového sáčku pro uložení do kabelky. Součástí každého produktu je i nenápadná brož ze žlutého kovu, která nenásilným způsobem spojuje uživatele těchto špičkových pomůcek. Potkáte-li muže či ženu s tímto nenápadným znakem - vyvolá to jemný, ale všeříkající úsměv o tom, že oba víte, co je nejlepší na světě.

Tiani a Lyla patří mezi komfortní a uznávané dárky z oblasti erotiky a jejich následné použití může nejen vyvolat silně vzrušující náboj mezi novými milenci, ale současně patří mezi "životabudiče" unavených vztahů, kde je potřeba vnést nové světlo, vzrušení a zážitky.

Původně jsem chtěl přepsat celou recenzi, ale nakomec jsem se rozhodnul to napsat až sem - na konec.  Na zahraničních diskuzích se začalo psát o Lelo Lyla a vůbec to nebyly pochvaly. Pak se objevila první reklamace na dosah ovladače a postupně se to začalo rozšiřovat. Nakonec jsem se rozhodl a otestoval to naživo. Při psaní té recenze jsem to zkoušel jen na stole. A nastal šok...

Tiani a Lyla jsou v podstatě totožné vibrátory  - jen s jinými koncovkami takže test na Tiani je vztažitelný i na Lylu.

Pokud je Tiani vložena standardně = vibrátor je venku na klitorisu - tak je dosah ovladače sotva 3-4m. Při tom, pokud se položí na stůl, tak ovladač funguje na 10-15m a dokonce i přes zeď.

Ovšem pokud se vloží Tiani vibrátorem do vagíny, tak nastane šok. Ovladač funguje pouze zepředu a to sotva na metr. Spíš tak na 50cm!!!!  A největší legrace nastane, když žena stáhne nohy k sobě. To je totiž dosah ovladače měřitelný pouze prsty jedné ruky. Teda tak 10-15cm !!!!!!

Takže upřímně - pánové z LELA - tohle se Vám hrubě nepovedlo!!!!!

 

Možnost objednání -

Lelo Tiani a Lyla  

MilanXD


Diskuse

Lyla 2

13.6.2013 22:59

Pokud se nemýlím, je na trhu nový model Lyla 2.... deklarovaný dosah signálu 36m. Znamená to, že byly problémy s dosahem v nove verzy vyřešeny? Díky.

RE:Lyla 2

13.6.2013 23:19

Ano. Vím o tom. Dosah se zlepšil, ale nijak výrazně...

Podarilo se neco zjistit ?

29.1.2012 21:35

dik

V diskusi je 7 příspěvků, poslední příspěvek 18.10.2019 12:31 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012