StrapOn připínací penis

StrapOn připínací penis

2.9.2009

 Připínací penis - StrapOn

Ženská s umělým penisem.... Mimo nějakých hermafroditů či Shemale je to pro řadu lidí nesmysl a úchylnost. Jenže StrapOny zažívají neskutečný boom a jejich obliba se neustále zvyšuje. Co je na tom tak lákavého a vzrušujícího?

 

Připínací penis - proč?

No - a co?!?! Proč ne! Drtivá většina chlapů to bere úsměvně nebo vzrušivě - pokud s tím řáděj dvě holky. Osobně mám pocit, že je to věc spíš bisexuálek než lesbiček - ale to bude mým nedostatkem lesbických kamarádek a informací od nich (pokud tu mám nějakou homosexuální čtenářku - ozvěte se - fakt bych si rád pokecal).
Jenže pak nastane úrazový kamínek - jakmile se objeví na scéně pasivní muž. Naše výchova a puritánsko-magoristické tlaky nás naučily, že cokoliv se týká mužského zadku je jasný znak homosexuality. Žena vcelku lehce přizná, jestli má ráda análek. Kdyby to ale přiznal chlap v hospodě, tak už si s ním nesedne ani žíznivej bezďák. A co největší paradox - že chlapi co to praktikujou, bývají často ostrými kritiky druhých.

Takže, aby bylo jasno - homosexualita mužů je dána náklonností ke stejnému pohlaví a nikoliv oblibou análního sexu. Ne každej chlap musí milovat anální divočiny, a ne každej se dokáže uvolnit a užít si to. Jenže, kdo si dokáže najít něžnou a šikovnou partnerku a roztáhne na ní ty své poloviny a ona ho zasvětí - ten propadne... Začíná to prstíkem při felaci či pošimráním prostaty a končí nákupem StrapOnu. Je úsměvné, že se zpočátku nakupují jen taková šudlátka a za rok to už jsou hulváti, kterých by se lekly i ženy.

 

Mám kamaráda, který vlastní podnik s bezva holkama, které za pár šupů šupou. No a ty se mu začaly bouřit, protože každej čtvrtej chlap co tam vlezl, chtěl protáhnout připínákem. A holky si ani nevrzly a jen se dřely. Mimochodem kopulační pohyb není pro ženský přirozený a kdo to někdy viděl tak uzná, že jsou krapet v přirážení neohrabaný. No v podstatě každej z těch chlapů by si to určitě nechal líbit doma, kdyby se tak nebál, že ho stará zbije, zakope, počůrá a udá. Tak si to koukejte doma v klidu vyříkat. Přečtěte si oba tenhle článek a na férofku se k tomu postavte. "Táto - chceš to zkusit?" "Mámo ........jo". Napřed improvizujte s prstem, mrkvičkou, vibrátorem, a pokud to klapne, tak StrapOn.....

 

 

StrapOn - princip

Pomocí nějakého prostředku si žena připevní k tělu dildo nebo vibrátor. Pozn. pro začátečníky - dildo je umělý penis, jeho napodobenina či předmět s falickým tvarem, ale bez vibrací. Vysvětluju to proto, že už jsem viděl ve spoustě sexshopů výrazy jako "nevibrační vibrátor" :-))))))

 

 

Připevňovací prostředky jsou buď pevné kalhotky (ale fakt pevné), různé postroje z kůže nebo nylonu, a v poslední době se objevují vkládací StrapOny. Ty fungují tak, že jeden díl si nositelka zasune do vagíny a druhý díl jí pak trčí ven.

 

 

Ještě existují StrapOny pro muže, jenže ty tady nebudu rozebírat, páč to jsou spíš návleky na penis. Vyrábějí se z důvodů malého penisu či veliké vagíny a nebo - což je nejhorší - obojího současně. Živý penis ze zasune do dutého dilda, které má zvenku podstatně jiné rozměry. To se pak připevní nějakými řemínky a hurá na ní!

 

 

 

Připínací penis - typy

Rozdělení si můžeme udělat několikero - vibrační a nevibrační, anální či vaginální, aktivní či pasivní pro nositelku. Pak ještě existují stříkající, samošukavé, nafukovací atd.,atd. To jsou ale už takové spíš vagínkovinky a moc se do nich lidi nehrnou.

Nevibračních StrapOnů je určitě větší nabídka. A ani se nedivím. V plném fofru se už tolik ty vibrace nevyužijí a hlavně méně technické ženy se v postroji s penisem a s ovladačem na protivném kabelu nemusí úplně uvolnit.

Anální či vaginální se zdá být jedno a totéž, ale není to pravda. Vyloženě anální dilda jsou lehce identifikovatelná a ty nemusí vagínu úplně nadchnout. Mají malé a špičaté žaludy, anebo jsou po celé délce ve tvaru spojených kuliček. Taky u začátečníků jsou rozhodně velmi ohleduplné - co se do průměru týče.

 

 

 

Pasivní StrapOn je jen pinďour na opasku. Prostě to někde trčí a nositelka má radost jen z toho, jak její partnerka nebo partner vyvádí. Aktivní StrapOny jsou namířeny i na nositelky. Začalo to tím, že na řemen vedoucí přes vagínu či zadeček se navlékl jeden či dva nástavce. Takže nositelka je single nebo double zašpuntovaná a samozřejmě při kopulaci se to v ní vrtí a hejbe. Novější StrapOny mají již dildo vytvarované v patce tak, aby při přírazech tlačilo na venušin pahorek (za mého mládí "hrma") a na klitoris. Vcelku fajn nápad - akorát nositelka by se možná mohla dostat do slušně rozjetého stavu a malinko zapomenout na svou hlavní úlohu .  

 

 

Nejaktivnější jsou vkládací StrapOny. Jako obvykle s tím vyjela Fun Factory a hned se na ně pověsila řada kopíráků. Prostě větší kulovitá část se vsune do vagíny a venku pak pěkně stojí silikonový bimbas. Je překvapivé, že to docela dobře drží. Stačí mít nohy více u sebe, a nebo je roztáhnout a rukou si to zezadu přidržet. Každopádně žena si může lehnout na záda a na ní si může "na koníčka" zaskotačit jakékoliv pohlaví. Co je nejdůležitější, je to, že tyhle Share se při přírazu svírají jako kleště - mačkají na klitoris a uvnitř se zase vypačují proti G-bodu. Takže nositelka se může občas i vyhotovit dříve než ten druhý...  Heh - teď mě napadlo, co by na to asi chlap, kdyby si kleknul, vystrčil zadek, holka ho nabodla, párkrát se zavrtěla, zařvala, vytáhla  to, odvalila se a usnula :-))))). A on by tam ještě klečel na čtyřech... Nevěřil by a pořád by čekal     Muhehéééé

 

 

StrapOn - vychytávky

StrapOny mívají  nejrůznější "dobré" nápady a není špatné si o nich něco napsat. Pokud se praktikují ve trojce, čtyřce, swingu nebo hrobesu, tak je dobré používat typy, které mají na vagíně podlouhlý otvor nebo dva řemínky okolo vagíny. Pak se taková žena-nositelka dá navštívit zezadu další osobou a je z ní pak roztomilá ukřičená redukce.

 

 

Některé StrapOny mají na postroji další otvor (nad nebo pod dildem) a ty jsou zajímavé tím, že nositelka si může do postroje vetknout dvě dilda a jinou ženu obšťastnit tzv. doublepenetration, ale pak si to může navléknout její muž a vedle svého penisu má pak dalšího a to už je trochu živočišnější double.

 

 

 

StrapOn na stehno mi připadal jako nesmysl - dokud jsem se nad tím nezamyslel a nedošlo mi, kolik legrace se s tím dá zažít.

 

 

 

 

Pevné dvojáky jsou pro nositelky docela účinné, ale je třeba si vybrat anatomicky vhodný tvar. Ne každá žena má vagínu ve stejném úhlu. Pokud to klapne, tak je milé, když to při každém přírazu  pociťují obě osoby stejně.

 

 

 

 

Luxusní systém Vac-U-Lock je ideální pro StrapOny. Výměna dilda je jednoduchá a rychlá, usazení pevné, nabídka nástavců poměrně velká a navíc se dá koupit jen samotný trn a radikálně rozšířit své možnosti.

 

 

 

 

Jak si vybrat nejlepší StrapOn

To je trochu masakrální otázka, protože jich už existuje tolik, že je to jako kdyby se vás někdo zeptal, jaké si má koupit auto. Takže spíš několik základních zásad:

 • Utahování a nastavování
  pásků by mělo být na obou
  bocích a hlavně i na svislém
  řemínku co vede mezi nohy. • Postroje s vyndavacím
  a zastamdacím dildem
  jsou výhodnější pro hygienu.

 

 

 

 • Kožené postroje jsou atraktivnější,
  ale těžko čistitelné. Holý kožený
  řemen vedoucí přes
 • vzrušenou vagínu může časem
  představovat slušné hnízdo neřádstva.      
   
   
   
   
   
 • Utahování musí být pevné. Některé StrapOny
  trpí uvolňováním řemínků a ladit to při
  provozu je připitomělé.

 

 

 

 • U StrapOnu je fajn mít víc velikostí a typů dild.
  Jednak se to hodí při zvyšování nároků
  a druhak i pro jinak stavěné návštěvy.

 

 

 

 

 

 • Latex je čím dál častější alergen,
  gel je (ač se to nezdá) porézní
  a z análku si umí odnést neviditelné svinstvo.
  Raději volte modernější a lépe
  testované materiály nebo přímo čistý silikon.

 

 

 

 

 • Tvrdá - plastová dilda jsou náročnější na používání, protože v tlaku nemá nositelka dokonalou kontrolu. Měkčí dildo to spíše vykličkuje.

 

 

 

 

Připínací penis a dominance

Fáma = StrapOny milují dominy a submisivní muži. Mnohdy jsou pánové donuceni i k felaci gumáka a to vytváří dojem, že to je dost doménou takových SM hrátek. Také se tyto motivy objevují v řadě filmů a fotografií, a tím se vytváří mylný dojem. Domácí používání se objevuje velmi sporadicky a i tak to vyvolává lehký SM pocit. Nevěřte tomu! StrapOny používá spousta párů jen pro ten intenzivně vzrušující pocit a úžasné zážitky a o submisivitě či dominanci vůbec neuvažují. Takže to berte spíše jako běžnější erotickou pomůcku, než jako SM nástroj.

 

 

 

 

 

Doporučený model

 

 
 
POZNÁMKA Z 3.11.2016 -
Na trhu se objevil nový StrapOn, který evými vlastnostmi a kvalitou suverénně vytlačil všechny okolo sebe.
Na kartě  eshopu je bohužel pouze jedna fotka a ta vůbec neukazuje jeho univerzálnost. Jeho vyjímečnost je v nápadu - udělat na něm několik poutek na druky a do těchto poutek se vkládají gumové kruhy s různými průměry. A do těch pasují v podstatě kterákoliv dilda, která mají přísavku nebo nějaký rantl. Navíc je v balení přidán i trn na Vac-U-Lock, takže i tahle serie je použitelná. StrapOn má kvalitní řemeny, míjí vagínu i anál, má vzadu na bedrech pohodlné sedlo a prostě je opravdu dobrý. A hlavně si k němu dokoupíte přesně takové dildo, jaké se Vám bude líbit a za pár dní si koupíte jiné...
 
 Tady je ten StrapOnový Mercedes . Už dlouho  jsem nic lepšího neviděl. Pasují do něj i dilda z celé serie Real Rock, která najdete tamtéž.
 

Tak, dámy a pánové - napište jaké máte zkušenosti s připnutým Lombrósem, nebo zda jsem vám pomohl se na to nováčkovsky vrhnout :-))))

StrapOny ze Sexshop.cz

 

autor = Milan XD


Diskuse

mnj

22.2.2013 15:43

Tohle jsem vždycky chtěla zkusit, bohužel přítel by raději zemřel, než by si nechal sáhnout na zadeček. Škoda, no.

test vkládacích strap on

6.9.2012 23:02

Ahoj, taky bych to ráda zkusila a nevím který si vybrat. Opravdu se mi nechce dávat tisícovku za kus plastu o kterém ani nevím jestli ho zvládnu udržet v sobě. Zkoušela jsem na internetu najít nějaký test (klidně anglicky) a nepovedlo se. Nevíte o nějakém?

Kdyby se dělal tady v česku jsem ochotná být testerka a příšlušného testera si seženu ;-)

příklady nějakých:
vibratory.heureka.cz/fun-factory-share/
vibratory.heureka.cz/strapless-strap-on-fetish/
nejlevnější: www.amazon.com/Doc-Johnson-Black-Strapless-Strap-On/dp/B00
www.amazon.com/Tantus-F9911-Feeldoe-Vibrator-Violet/dp/B000PHE36K2NI1SUS


RE:test vkládacích strap on

10.9.2012 16:02

Něco s tím uděláme. :-))

V diskusi je 14 příspěvků, poslední příspěvek 11.6.2020 10:37 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012