Návleky na penis

Hledáte způsob, jak potěšit partnerku a zvětšit alespoň o něco svůj penis? Návleky na penis jsou správná volba. Mají dokonce několikerý účinek. Nejenže návlek penis zvětší, ale dokonce může i podpořit a prodloužit erekci.
Partnerku jistě potěší různé stimulační výstupky, či přímo návlek na penis s realistickým žilkováním.

Číst více
Cena a dostupnost
Barva
Zobrazeno 1–21 z 66
Odpovědi na časté dotazy

Pouze ty nejnutnější pro vyřízení objednávky. Tedy jména a příjmení a buď telefon, nebo e-mail. Pokud chcete zaslat e-mailem potvrzení objednávky, fakturu a český návod, bude lepší, když zadáte i vaši e-mailovou adresu. Pokud budeme zasílat na výdejní místo Zásilkovny, nepotřebujeme ani vaši adresu bydliště.

Chápeme, že je to nepříjemná situace. Obzvláště, vezmeme-li v potaz, že jste se těšili. Nicméně NEPŘEVZETÍ balíčku je v případě jeho poškození opravdu nejlepší řešení. Takže odpověď zní:

Rozhodně poškozený balíček od dopravce nepřebírejte. Dopravce ho odveze a bude s námi řešit tzv. vratku. Až se nám balíček vrátí, zkontrolujeme, zda je zboží v pořádku. Případně poškození zboží vyměníme za nové a objednávku vám odešleme znovu.

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Chceme našim zákazníkům nabídnout co největší výběr doprav tak, aby bylo vyzvednutí či doručení objednávky co nejkomfortnější. O vše možnostech dopravy a doručení a jejich cenách se dozvíte na stránce věnované způsobům doručení.

Různé pomůcky jsou vyrobeny z různých materiálů. U nás na Sexshop.cz však máte jistotu, že všechny materiály jsou 100% zdravotně nezávadné.
U každé produktu najdete informaci, z jakého materiálu je vyroben a také popis tohoto materiálu. Pokud byste měli i přesto dotazy k materiálu konkrétního výrobku, bez obav nás kontaktujte.