Vibrační vajíčka

Hledáte jednoduchou, ale přitom univerzální pomůcku? Zkuste to s vibračními vajíčky. Časem zjistíte, že jde o multifunkční hračku, se kterou si zkoumání svého těla a vzrušující chvíle opravdu užijete.

Číst více
Cena a dostupnost

Erotogenní zóna

Materiál

Napájení

Výrobce

Pohlaví

Barva

Zobrazeno 1–21 z 54
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Chápeme, že čekání není nikdy příjemné. My vás nenecháme čekat dlouho. Pokud jste objednal zboží skladem, na svou novou erotickou pomůcku se můžete těšit obvykle už druhý den.

Objednávky přijaté do 12 hodin, předáváme dopravě ještě týž den.Dopravce pak v drtivé většině případů doručuje následující pracovní den.

Zjitěte, z jakých doprav si můžete vybrat a kolik stojí.

Pokud máte bateriovou pomůcku zkontrolujte, zda jsou baterie správně vložené, případně, pokud můžete, zkontrolujte stav baterií. Pokud máte nabíjecí hračku, nechte ji nabít na maximum a před zapnutím ji odpojte od nabíjení.

Pokud by potíže přetrvávali i nadále, kontaktujte nás, ochotně vám poradíme.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.