Anální lubrikační gely

Rozhodli jste se proniknout do vzrušujícího světa análního sexu? Chválíme vás, že se díváte po análním lubrikačním gelu. Lubrikace je jednou z důležitých věcí při anální sexu, které je potřeba dodržet. Anální lubrikační gely se vyznačují vyšší kluzností a výdrží, protože mají působit tam, kde nefunguje přirozená lubrikace. Přejeme, ať si anální sex užijete. My pro vás máme 3 tipy na anální hrátky.

Číst více
Cena a dostupnost


Typ balení

Výrobce
Zobrazeno 22–42 z 54
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Na prodejnách Sexshop.cz na vás bude čekat objednávka 5 pracovních dní.