Anální vibrátory

Chcete to jen vyzkoušet, jste rozhodnuti do toho jít naplno, nebo jste už zkušení matadoři? Ať jste na tom jakkoliv, v naší nabídce análních vibrátorů pro sebe jistě najdete ten pravý.Anální vibrátory poskytnou plnohodnotnou anální stimulaci i pomohou s přípravou na anální sex.

Číst více
Cena a dostupnost

Materiál


Napájení

Výrobce

Barva
Zobrazeno 1–21 z 24

Anální vibrátory ano či ne?

Ještě je na nákup análního vibrátoru brzo? Potřebujete si to ještě nechat projít hlavou? Mrněte mezitím na nabídku všech vibrátorů na Sexshop.cz.
U začátečníků jsou oblíbené klasické či mini vibrátory. Ten, kdo ví, co chce, vybírá obvykle už mezi vibrátory na klitoris, nebo na bod G. Spolehlivě a poměrně rychle vás přivedou k orgasmu podtlakové stimulátory klitorisu. Stojí rozhodně za vyzkoušení.

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Ano, je to možné. Našim zákazníkům poskytujeme komfortní způsob vrácení zboží, ke kterému nepotřebujete žádné podklady, ani fakturu. Stačí zadat pouze e-mail, který jste uvedli v objednávce. Celým postupem vrácení zboží vás provedeme na této stránce.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.