Bad Kitty

BDSM pomůcky Bad KittyZe sortimentu erotických pomůcek Bad Kitty jsme pro vás vybrali oblíbené kousky ze světa BDSM pomůcek. Vynikají kvalitou a dlouhou použitelností, čímž zhodnocují vaši investici do zpestření svého sexuálního života.
Z erotických pomůcek Bad Kitty u nás najdete především pouta, šimrátka, plácačky, roubíky, masky či skřipce na bradavky. Zkrátka vše potřebné pro převzetí moci nad partnerem, nebo vlastní podřízení se dominantnímu partnerovi.
Neváhejte a vrhněte se do výběru z nabídky Bad Kitty.

Cena a dostupnost
Zobrazeno 22–31 z 31
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.