Blush

Erotické pomůcky Blush Erotické pomůcky Blush se zaměřují na design. Nicméně jsou především navrhovány a vyráběny s filozofií, že jsme všichni krásní, hodní a všichni si zasloužíme svůj díl potěšení. S tím se nedá než souhlasit, co říkáte? Snad se přenese tato pozitivita i na vás při používání erotických pomůcek Blush. Blush ručí za kvalitu a použitelnost pomůcek na základě zkušeností samotných uživatelů.
Pokud váháte jít do značky, kterou možná tolik neznáte, doporučujeme se mrknout třeba na nabídku osvědčené české značky erotických pomůcek BOOM.

Cena a dostupnost
Zobrazeno 22–28 z 28
Odpovědi na časté dotazy

Jistě. Myslíme i na zákazníky, kteří nechtějí riskovat, zda se trefí do vkusu obdarovaného a raději koupí dárkový poukaz. Projděte si nabídku našich dárkových poukazů.

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Z e-shopu Sexshop.cz na Slovensko nezasíláme. Pro slovenské zákazníky provozujeme slovenský e-shop ve slovenském jazyce Eros.sk. Objednávky z tohoto e-shopu zasíláme po celém Slovensku.