Erotické body a korzety

Muži milují ženy v korzetu či smyslném body! Podtrhují jejich ženskost, vzbuzují vášeň a zdůrazňují ženské křivky. Každá žena, která si tento vzrušující kousek oblékne, se lusknutím prstu stane ještě více sexy a přitažlivou a žádný muž z ní není schopen spustit oči.

Číst více
Cena a dostupnost

Velikost prádla
další (1)

Barva

Výrobce
Zobrazeno 64–84 z 88
Odpovědi na časté dotazy

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Ano, samozřejmě. Zavolejte nám co nejdříve na 800 100 629. Pokud ještě objednávka nebyla předána k expedici, lze ji stornovat a zboží vám nebudeme odesílat.

Pokud však už byla objednávka expedována, je zapotřebí využít možnosti vrácení zboží odstoupením od smlouvy, Lze to buď prostřednictvím automatického systému nebo pomocí formuláře pro odstoupení od smlouvy.

Veškeré informace k vrácení zboží naleznete zde.

Nemusíte se ničeho obávat. Veškeré požadavky na vrácení zboží či reklamace vyřizujeme velice vstřícně a okamžitě.

Z e-shopu Sexshop.cz na Slovensko nezasíláme. Pro slovenské zákazníky provozujeme slovenský e-shop ve slovenském jazyce Eros.sk. Objednávky z tohoto e-shopu zasíláme po celém Slovensku.