Masážní oleje

Hledáte inspiraci, jak vnést více romantiky do plánovaného večera? Osvědčeným tipem je masáž, ať už jen romantická, nebo přímo erotická. Kdo by si nechal ujít možnost nechat se rozmazlovat smyslným klouzáním rukou partnera po svém roztouženém těle.
Skvělou pomůckou pro takový romantický a vzrušující večer bude masážní olej.

Číst více
Cena a dostupnost

Výrobce
další (8)

Příchuť

Zobrazeno 22–42 z 49
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Chceme našim zákazníkům nabídnout co největší výběr doprav tak, aby bylo vyzvednutí či doručení objednávky co nejkomfortnější. O vše možnostech dopravy a doručení a jejich cenách se dozvíte na stránce věnované způsobům doručení.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Na prodejnách Sexshop.cz na vás bude čekat objednávka 5 pracovních dní.