Volná pracovní místa

Sexshop.cz - volná pracovní místaSexshop.cz je profesionální a diskrétní internetový obchod s erotickými pomůckami a prádlem. Na svém kontě máme statisíce spokojených zákazníků a jsme leaderem internetového trhu s erotickými pomůckami již od roku 1998. Ano, již 23 let jsme tu pro naše zákazníky. Přidejte se k nám do našeho týmu zaměstnanců!

Sex a erotiku nevnímáme jako něco úchylného, nesmějeme se do hrsti, když o erotice mluvíme a dali jsme si velký cíl - přiblížit svět erotiky běžnému životu, otevřít dveře ložnic novému osvěžení, nahradit chybějícího partnera, zpestřit milování v nových i dlouhotrvajících vztazích. Chceme umožnit lidem cítit se normální v naprosto běžné oblasti, které se sice všichni věnují, ale téměř nikdo o ní nemluví.

Připravujeme velmi atraktivní projekty v této oblasti a vy máte příležitost podílet se na všem s námi. Těšíme se na vás.

Aktuálně nabízíme tato volná místa:

Máte pocit, že bychom o vás měli vědět, a myslíte si, že nám máte co nabídnout? Budeme rádi, když nás kontaktujete. Svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis prosíme zasílejte na adresu koubik@sexshop.cz.