Erekční kroužky

Toužíte po delší a silnější erekci? Pomohou erekční kroužky na penis. Erekční kroužek ztopořený penis „zaškrtí“ a zamezí proudění krve pryč z penisu. Ten tak zůstane lépe prokrven a díky tomu bude erekce silnější. Vy budete mít lepší pocit a partnerka bude nadšená. A to vše díky malému erekčnímu kroužku na penis.

Číst více
Cena a dostupnostErotogenní zóna

Výrobce
další (23)

Barva
Zobrazeno 22–42 z 89
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

O možnosti vyzvednutí objednávky osobním odběrem budete informováni prostřednictvím SMS zprávy z prodejny, kde je vaše objednávka uložena. Zjistěte, kde máme prodejny.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.