Párové vibrátory - BOOM

Chcete zažít souznění na maximum? Párové vibrátory jsou skvělou volbou pro vzájemné sladění. Díky nim cítí muži i ženy stejné vibrace. Zařídí vzrušující předehru, ale potěší i při klasickém milování.
Párové vibrátory rozdávají potěšení na obě strany najednou. Partnerka je příjemně „vyplněna“ a partner je krásně obemknutý. Dejte společně sexu zcela jinou dimenzi díky párovému vibrátoru!

Číst více
Cena a dostupnost

Erotogenní zóna
další (1)

Materiál

Vlastnost
další (1)

Napájení

Výrobce
další (9)

Pohlaví

Barva
Zobrazujeme pouze produkty odpovídající parametrům:
BOOM ×Smazat filtry×
Zobrazeno 1–1 z 1

Odpovědi na časté dotazy

Připravte si, prosím, číslo objednávky. Urychlíte tím vyřízení svého požadavku. S důvěrou se na nás obraťte. Na telefonním čísle 800 100 629 nebo na e-mailu obchod@sexshop.cz jsme připraveni vám pomoct. Společně přijdeme na to, co se stalo a dáme vše do pořádku.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Pouze ty nejnutnější pro vyřízení objednávky. Tedy jména a příjmení a buď telefon, nebo e-mail. Pokud chcete zaslat e-mailem potvrzení objednávky, fakturu a český návod, bude lepší, když zadáte i vaši e-mailovou adresu. Pokud budeme zasílat na výdejní místo Zásilkovny, nepotřebujeme ani vaši adresu bydliště.

O možnosti vyzvednout objednávku z e-shopu osobně na prodejně budete informováni SMS zprávou. Po jejím obdržení už máte jistotu, že na vás objednávka netrpělivě čeká na prodejně, která je uvedená ve vaší objednávce. Podívejte se na stránky našich prodejen.