Připínací penis

Rádi byste zpestřili sexuální hrátky? Nebo se občas hodí nějaká ta výpomoc? Připínací (strap-on) penis je jednou z dalších možností, která může váš sex dokonale zpestřit. ✅ Nenechte se odradit názorem, že je připínací penis určen pouze homosexuálním párům.

Číst více
Cena a dostupnostVýrobce

Barva
Zobrazeno 22–42 z 99
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Ano, na e-shopu Sexshop.cz i na našich prodejnách můžete platit kartou. Při vyplňovaní údajů v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvolit možnost platby kartou. Kompletní seznam možností plateb najdete na stránce Platby.

Podívejte se, kde se vybírá možnost platby kartou.

Ukážka výberu latby kartou

Chápeme, že je to nepříjemná situace. Obzvláště, vezmeme-li v potaz, že jste se těšili. Nicméně NEPŘEVZETÍ balíčku je v případě jeho poškození opravdu nejlepší řešení. Takže odpověď zní:

Rozhodně poškozený balíček od dopravce nepřebírejte. Dopravce ho odveze a bude s námi řešit tzv. vratku. Až se nám balíček vrátí, zkontrolujeme, zda je zboží v pořádku. Případně poškození zboží vyměníme za nové a objednávku vám odešleme znovu.