Tlakové stimulátory na klitoris

Máte ráda, když partner hýčká váš klitoris jazykem? Chcete zažít ještě něco dokonalejšího? Vyzkoušejte podtlakové stimulátory na klitoris. Partnerův jazyk nahradí jemné podtlakové vlny.
Ženy ocení „bezdotykovost“ podtlakového způsobu stimulace klitorisu. Díky tomu nedochází k přecitlivění klitorisu obvykle způsobenou dotyky prsty nebo jazykem. Lze si tak s podtlakovou hračkou užívat bouřlivé orgasmy bez nepříjemných pocitů opakovaně.

Číst více
Cena a dostupnost

Erotogenní zóna

Materiál


Napájení

Výrobce
další (7)

Pohlaví

Barva
Zobrazeno 22–42 z 103

Recenze zákazníků SATISFYER PRO 2 Next Generation.

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Jistě. Myslíme i na zákazníky, kteří nechtějí riskovat, zda se trefí do vkusu obdarovaného a raději koupí dárkový poukaz. Projděte si nabídku našich dárkových poukazů.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.