Gelové vibrátory

Gelové vibrátory mají příjemný a měkký povrch. Díky jejich ceně bychom je doporučili jako startovací vibrátory pro vyzkoušení, jak vás to bude bavit a zda jsou vibrátory to pravé pro vás.
Gel se vyznačuje snadnou možností úpravy barvy, takže gelové vibrátory uvidíte v pestré barevné škále. Gelový vibrátor může být po rozbalení nějaký čas lehce cítit, ale tento jev postupně vymizí. Pojďte se vrhnout do výběru svého nového gelového vibrátoru!

Číst více
Cena a dostupnost

Erotogenní zóna
další (2)

Materiál

Vlastnost
další (10)

Napájení
další (3)

Výrobce
další (62)

Pohlaví

Barva

Minimální průměr

Celková délka
Zobrazujeme pouze produkty odpovídající parametrům:
Gel (Jelly) ×Smazat filtry×
Zobrazeno 1–11 z 11

Neřešíte ani tak materiál, ale vaším limitem je spíše cena? Máme pro vás řešení. Kategorii plnou skvělých a levných vibrátorů do 500 Kč.
Mrkněte, věříme, že si vyberete. A nezapomeňte, hodit by se mohl i lubrikační gel.

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Z e-shopu Sexshop.cz na Slovensko nezasíláme. Pro slovenské zákazníky provozujeme slovenský e-shop ve slovenském jazyce Eros.sk. Objednávky z tohoto e-shopu zasíláme po celém Slovensku.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Chápeme, že čekání není nikdy příjemné. My vás nenecháme čekat dlouho. Pokud jste objednal zboží skladem, na svou novou erotickou pomůcku se můžete těšit obvykle už druhý den.

Objednávky přijaté do 12 hodin, předáváme dopravě ještě týž den.Dopravce pak v drtivé většině případů doručuje následující pracovní den.

Zjitěte, z jakých doprav si můžete vybrat a kolik stojí.